سایت هواداری باشگاه استقلال

عمو پورنگ | عمو پورنگ اردواج

حال مادر عمو پورنگ وخیم شد | ویدئوی دردناک از عمو پورنگ در بیمارستان اشک همه را درآورد

حال مادر عمو پورنگ وخیم شد | ویدئوی دردناک از عمو پورنگ در بیمارستان اشک همه را درآورد

ویدئویی از عمو پورنگ در کنار مادرش در بیمارستان منتشر شده است که بسیار نارحت کننده است و نظر کاربران را به خود جلب کرده است

ویدئویی از عمو پورنگ در کنار مادرش در بیمارستان منتشر شده است که بسیار نارحت کننده است و نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

عمو پورنگ کیست؟

داریوش فرضیایی متولد اول مرداد 1352 در تهران است. او در یک خانواده پر جمعیت از پدری آذری زبان اهل خلخال و مادری شمالی اهل گیلان به دنیا آمد. به همین دلیل است که عمو پورنگ در اجراهای خود گاهی او به زبانهای گیلکی و ترکی صحبت میکند. داریوش فرضیایی پنج برادر و دو خواهر دارد و فرزند ششم خانواده می باشد که یکی از برادرانش سالها پیش بر اثر بیماری درگذشت.

عمو پورنگ

سوابق هنری عمو پورنگ

داریوش فرضیایی در سال 1378 با برنامه ای به اسم «تورنگ و پورنگ» به تلویزیون پا گذاشت و در بین بچه ها به چهره دوست داشتنی تبدیل شد و 3 سال بعد برنامه ای را به اسم عمو پورنگ در رمضان 1381 اجرا کرد که شخصت اصلی آن خودش بود با نام مستعار عمو پورنگ و همین برنامه تلویزیونی عامل شهرت و محبوبیت داریوش فرضیایی در بین کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان شد و هنوز هم خیلی ها او را به نام عمو پورنگ صدا می زنند. در این برنامه کودکی به نام امیرمحمد متقیان در سال 1384 به عنوان مهمان عمو پورنگ حضور داشته که توانایی اش در اجرای برنامه کشف شد و از آن زمان تا امروز دوست و همکار دیرینه داریوش فرضیایی شده است.

عمو پورنگ

البته داریوش فرضیایی در سال 1373 وقتی 21 ساله بود به صدا و سیما وارد شد و کارش را با گزارشگری رادیو شروع کرد. او در برنامه عصر جمعه با رادیو در کارهایی همچون ننه بلقیس و گل پسر بازی می کرد و در کنار آن در مهدکودک نیز به اجرای برنامه می پرداخت. داریوش فرضیایی با برنامه ما و شما که مخصوص کارتون های درخواستی بچه ها بود به دنیای تصویر و تلویزیون وارد شد.

عمو پورنگ

شاید جالب باشد بدانید که داریوش فرضیایی برای دادن تست ورود به سازمان صدا و سیما نزد مرحوم منوچهر نوذری رفت که ازسوی او اخراج شد و مرحوم نوذری به فرضیایی گفت: تو شانس موفقیت نداری و او را بیرون کرد اما سرنوشت چیز دیگری می گفت و این مجری معروف برنامه کودک توانست جای خود را در دل مخاطبان تلویزیون به خوبی باز کند به گونه ای که مرحوم نوذری او را به صندلی داغ دعوت و اعتراف کرد کارش را دوست دارد.

ازدواج عمو پورنگ

با وجود شایعات فراوان، داریوش فرضیایی مجرد است و هنوز ازواج نکرده است. قبلا در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده بود که عاشق یک دختر هندی شده است و قراره بعد از آشنایی کامل باهم ازدواج کنند ولی تا حالا از ازدواج ایشان هیچ خبری نیست.

عمو پورنگ

 

در بیوگرافی داریوش فرضیایی این نکته قابل ذکر است که عشق و علاقه وصف ناپذیر او به مادر مهربانش ستودنی است و اجراهای دلنشین و صمیمی او سبب شد بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته 98% بیننده را به خود اختصاص دهد.