سایت هواداری باشگاه استقلال

ماجرای بالن های قرمز در آسمان تهران چیست؟

ماجرای بالن های قرمز در آسمان تهران چیست؟

بالن های قرمزی که این روزها در شهر تهران مشاهده می شود داستان جالبی دارد که این روزها سبب تعجب شهروندان شده است.

بالن های قرمزی که این روزها در شهر تهران مشاهده می شود داستان جالبی دارد که این روزها سبب تعجب شهروندان شده است.

مدتی است که در خیابان‌های تهران، بالن‌های قرمز رنگی را مشاهده می‌کنیم که در آسمان خودنمایی کرده و باعث تعجب شهروندان شده است. بسیاری از شهروندان گفته‌اند که شب گذشته این بالن‌ها وجود نداشته و صبح آن‌ها را مشاهده کرده‌اند. یک راننده تاکسی هم که کارش رفت و آمد در خیابان‌های تهران است، مدعی شد که در روز گذشته این بالن‌ها را مشاهده نکرده اما امروز بالن‌های قرمز را دیده است.

دیده شدن ده‌ها بالن قرمز در آسمان تهران در این روزها، باعث تعجب شهروندان تهرانی شده و در جست و جوی علت نصب بالن‌های قرمز در آسمان تهران هستند. پرواز این بالن‌های قرمز بر فراز تهران خبرساز شده و بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

عده‌ای در فضای مجازی شایعه کرده‌اند که وجود این بالن‌ها به دلیل حمایت از مردم فلسطین است اما داستان چیز دیگری است. بالن‌های قرمز مربوط به شهرداری تهران است. درواقع نصب این بالون‌ها دلیلی دارد که شهرداری تهران خواسته تا چیزی را به شهروندان بگوید.

باتوجه به اینکه شایعات بسیاری در ارتباط با بالن‌های قرمز تهران مطرح شده بود، خبرنگار گسترش نیوز پیگیری کرد تا متوجه شود که این بالن‌های قرمز به چه منظوری در شهر نصب شده است.

درواقع، پروژه‌های شاخص در دست اجرای منطقه‌های تهران که به زودی به بهره‌برداری می‌رسد با پرواز بالن‌ها در آسمان، مکان اجرای پروژه‌ها به شهروندان معرفی شده است. اگر دقت کرده باشید، اکثر این بالن‌ها هم در کنار متروهای در دست ساخت یا زمین‌هایی است که پروژه‌های عمرانی در کنار آنها انجام می شود.

 

اخبار اخبار گوگل نیوز سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها