سایت هواداری باشگاه استقلال

محصولات سایپا | محصولات سایپا پیش فروش | محصولات سایپا فروش فوق العاده

حراج بزرگ سایپا از دم قسط با خودرو جدید | فروش فوری سایپا بدون قرعه کشی و به قیمت کارخانه

حراج بزرگ سایپا از دم قسط با خودرو جدید | فروش فوری سایپا بدون قرعه کشی و به قیمت کارخانه

شرکت خودروسازی سایپا صبح امروز از خودروی اطلس خود رونمایی کرد.

مرحله جدید طرح پیش فروش محصولات سایپا آغاز شد. در این مرحله متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت محصولات سایپا برای خودرو مورد نظر ثبت نام کنند . حال اینکه اخباری در خصوص این مرحله از پیش فروش محصولات سایپا منتشر شده است که طبق این اخبار متقاضیان می توانند با شرایط راحت تری از این شرکت خودروسازی خرید کنند و بدون معطلی و بصورت فوری خودرو خود را تحویل بگیرند.خریداران اندکی می توانند مبلغ نقدی را برای قیمت تمام شده خریدهای جدید خودرو بپردازند. برای تأمین هزینه کل وسیله نقلیه یا بخش قابل توجهی از آن ، لازم است تا تسهیلات خرید اقساطی محصولات سایپا را دریافت کنید. متاسفانه تعدادی از معاملات نامناسب خودرو موجب شده تا خریدار مجبور به پرداخت هزینه ­های گزاف شده و درصورت عدم توانایی برای بازپرداخت اقساط، اعتبارش زیر سوال رود.در ادامه شرایط جدیدترین پیش فروش محصولات سایپا را بخوانید.

شرکت خودروسازی سایپا صبح امروز از خودروی اطلس خود رونمایی کرد.

در خودروی اطلس به ظاهر خارجی و داخلی خودرو پرداخته شده است، به طوری که این خودرو با فیس لیفت جدید رونمایی شده است. فضای خارجی سایپا اطلس و فضای داخلی آن نیز نسخه تغییر یافته کوییک محسوب می‌شود.

همچنین بخش بالایی داشبورد با رنگ کرم مزین شده است و به جای نمایشگر دیجیتال ساده، یک نمایشگر لمسی بزرگ قرار گرفته است که پیش از این در کوییک اتوماتیک نیز مورد استفاده قرار گرفته بود. 

فرمان خودرو نیز از همان نوعی است که در کوییک S یا ساینا S مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی دریچه‌های تهویه نیز تا حدی تغییر کرده است، اما قسمت میانی داشبورد که محل قرارگیری سیستم صوتی و سیستم تهویه است، همچنان با سایر محصولات خانواده کوییک و ساینا مشابهت دارد.

بررسی طراحی خارجی سایپا اطلس را می‌توان در یک عبارت خلاصه کرد: فیس‌لیفت فیس‌لیفت‌ها! در واقع سایپا اطلس نسخه فیس لیفت سایپا کوییک محسوب می‌شود.

اطلس، جدیدترین محصول خانواده سایپا از پلتفرم X ۲۰۰ است که با ایجاد تغییرات محسوس در نمای ظاهری داخلی و بیرونی خودرو و همچنین افزودن تجهیزات و امکانات بیشتر در ۴ تیپ با گیربکس دستی و اتوماتیک به دنبال کسب رضایت حداکثری مشتریان و به‌خصوص جوانان و بانوان تولید می‌شود.

گفتنی است این خودرو در دو تیپ ۱ و ۲ به بازار عرضه خواهد شد. همچنین طبق شنید‌ه ها، این خودرو نیز اوایل آبان امسال به بازار عرضه خواهد شد.

محصولات سایپاثبت نام سایپا بدون قرعه کشی در مهرماه 1402 آغاز شد. 

جدیدترین لیست قیمت محصولات سایپا در بازار

سایت ثبت نام سایپا با فروش بدون قرعه کشی خودروی وانت دوگانه سوز آپشنال SVD با لاستیک رادیال به‌روز شده است. متقاضیان ثبت نام پیس فروش سایپا میتوانند 180،220 و 285 میلیون تومان را به انتخاب خود به صورت پیش پرداخت واریز کنند و مابقی را طی 3 الی 6 فقره چک تسویه کنند. موعد تحویل خودوهای سایپا برای این طرح دی و بهمن سال جاری است.

شرایط ثبت نام سایپا مهر ۱۴۰۲​

در پیش فروش سایپا قیمت غیر قطعی است و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان, محاسبه و اخذ خواهد شد.

مهلت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی مهر ۱۴۰۲

ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی ویژه مهر ۱۴۰۲ از 12 مهر آغاز شده است و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

لینک ثبت نام سایپا مهر ۱۴۰۲

متقاضیان ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی​ می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

ورود به سایت فروش اینترنتی سایپا و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری 

مراجعه به نمایندگی منتخب جهت تحویل مدارک هویتی، احراز سکونت و دریافت قرارداد.

محصولات سایپا

نکات مهم ثبت نام پیش فروش محصولات سایپا 1402

محدودیت کد ملی برای ثبت نام اعمال خواهد شد وهر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو میباشد.

خرید انصرافی و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می گردد الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

درصورت درج اطلاعات نادرست،شماره شبا تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود.

شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

چنانچه درهریک ازمراحل ثبت نام سایپا تا تحویل خودرو مشخص گردد اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده ویاناقض شرایط بخشنامه میباشد ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهدگردید.

گروه خودروسازی سایپا از آغاز ثبت نام بدون قرعه‌کشی برای ۴ محصول پرفروش خبر داد. در ادامه شرایط ثبت نام بدون قرعه‌کشی سایپا در مهر ماه ۱۴۰۲ را بخوانید.

قیمت محصولات سایپا بدون قرعه کشی

1- در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی ( آپشن ) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود و هرگونه افزایش هزینه‌های (شماره گذاری،بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده ، مالیات نقل، عوارض شماره گذاری و ...) تا قبل از فاکتور خودرو صورت پذیرد، هزینه های مربوطه از مشتری اخذ خواهد شد.

2-دراین بخشنامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

محصولات سایپا3- یکی از بسته های خدمات در  زمان واریز وجه سایپا  به صورت پیش فرض انتخاب شده است در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر در بسته خدمت و یا حذف آن را داشته باشد می تواند قبل از واریز وجه اقدام نماید . مشتریان محترم می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت www.saipayadak.org مراجعه کند.

2-دراین بخشنامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

3- یکی از بسته های خدمات در  زمان واریز وجه سایپا  به صورت پیش فرض انتخاب شده است در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر در بسته خدمت و یا حذف آن را داشته باشد می تواند قبل از واریز وجه اقدام نماید . مشتریان محترم می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت www.saipayadak.org مراجعه کند.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها