سایت هواداری باشگاه استقلال

فال تاروت | فال تاروت روزانه

فال تاورت روزانه | فال تاروت روزانه امروز پنجشنبه 4 آبان ماه 1402

فال تاورت روزانه | فال تاروت روزانه امروز پنجشنبه 4 آبان ماه 1402

در ادامه با فال تاروت سایت جایگاه 8 همراه شوید

در ادامه با فال تاروت سایت جایگاه 8 همراه شوید

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : تغییرات پیش بینی نشده ممکن است شما را وادار کنند کمی برنامه اولیه تان را تغییر دهید. اشکالی ندارد اگر برخی کارهای غیر ضروری را از برنامه تان حذف کنید، ولی به بهانه کمبود وقت عمل کردن به وعده هایی که به دیگران داده اید را به تعویق نیندازید. با کمی منطق و برنامه ریزی مجدد می توانید زمانتان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید تا هم وظایف اصلیتان را انجام دهید و هم مجبور نشوید بدقولی کنید.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ستاره

کارت ستاره : امروز جنبه هنرمند وجود شما فعال شده است و انجام کارهایی مثل نوشتن گزارش فنی و یا کارهای حسابداری که به منطق و محاسبات پیچیده نیاز دارند برایتان کاری دشوار و همراه با چالش است. سعی کنید کارهایی مثل قدم زدن در طبیعت و گوش دادن به موسیقی انجام دهید که شما را از لحاظ روحی و معنوی تقویت می کنند. اگر خودتان اهل خلق آثار هنری هستید حتما این کار را در برنامه خود قرار دهید، اگر نه هم امروز روز خوبی برای شروع این کار می تواند باشد.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت ابله

کارت ابله : امروز به نظرتان روزی فوق العاده برای این است که با خیال راحت یک جا لم بدهید و به ذهنتان اجازه دهید هر کجا که دلش می خواهد برود و از دغدغه های زندگی روزمره فرار کند. شما در عالم خیال و رویا به سر می برید و به همین دلیل هم بهتر است برنامه ریزی و شروع کارهایی که به منطق و استدلال نیاز دارند را در برنامه امروزتان قرار ندهید. ممکن است بین شما و اعضای خانواده تان برخی دلخوری های جزئی به وجود بیایند. به جای این که سعی کنید آنها را مجبور به پذیرفتن حرف های خود کنید بهتر است بخشش نشان دهید.

فال تاروت امروز برای متولدین تیر:

کارت خورشید

کارت خورشید : صبح ها معمولا برای شما بهترین وقت روز نیستند و تا جایی که برایتان مقدور باشد ترجیح می دهید بخوابید، ولی اتفاقاتی که صبح امروز می توانند بیفتند را به هیچ عنوان دست کم نگیرید؛ ذهن شما کاملا باز است و در این فرصتی که دست داده تقریبا برای هر مشکلی میتوانید راه حلی پیدا کنید. پس صبح زود بیدار شده و از این موقعیت فوق العاده نهایت استفاده را ببرید.

فال تاروت امروز برای متولدین مرداد:

کارت درویش

کارت درویش : امروز بالاخره آماده خواهید بود تا یکی از مسائل مادی خود که مدت هاست شما را تحت فشار قرار داده بوده را حل کنید و خواهید دید که این مشکل اصلا به آن پیچیدگی که شما فکر می کرده اید نبوده است. البته نباید اجازه دهید که راحت شدن خیالتان بابت این مسئله این توهم را در شما ایجاد کند که می توانید هر چقدر دلتان می خواهد ولخرجی کنید. به ویژه در مورد خریدن چیزهایی که قیمت بالایی دارند باید تمام مزایا و معایب آن را در نظر گرفته و تصمیم گیری نهایی در رابطه با خرید آن را به فردا موکول کنید.

فال تاروت امروز برای متولدین شهریور:

کارت برجکارت بر : امروز همه چیز می تواند از وضعیتی کاملا مبهم تا فوق العاده تغییر کند و همین ممکن است باعث شود نتیجه گیری های اشتباهی داشته باشید. با وجود این که خیلی عاقلانه دارید با وضعیت موجود برخورد می کنید شرایط کیهانی به گونه ای است که نمی توانید اطلاعات غیر قابل اعتماد و مفید را به خوبی از یکدیگر تشخیص دهید. به جای این که خودتان را عصبی کنید و تحت فشار قرار دهید سعی کنید بدون گرفتن تصمیمات جدید کارهایی که از قبل شروع کرده بودید و روال انجام آنها از قبل مشخص است را ادامه دهید.

فال تاروت امروز برای متولدین مهر:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : امروز نمی دانید چکار باید بکنید و از کجا شروع کنید؛ دلتان می خواهد از زیر بار تمام این کارها و مسئولیت ها فرار کرده و به جایی بروید که هیچ کس را نبینید و از نظرها و قضاوت های دیگران دور باشید. با این حال، هرچند که آینده قطعی و مشخص نیست ولی دارد شما را به سوی خود فرا می خواند و نمی شود بیکار نشسته و دست روی دست بگذارید. اگر برایتان امکان پذیر است کمی برنامه امروزتان را سبک تر کنید و کارهای غیر ضروری را برای روز دیگری بگذارید.

فال تاروت امروز برای متولدین آبان:

کارت قدرت

کارت قدرت : امروز مجبور خواهید شد رویاهایتان را در درجه دوم اهمیت قرار دهید تا بتوانید انرژیتان را روی دنیای اطرافتان متمرکز کنید. ممکن است برای یک تغییر جهت ناگهانی و یا دادن تعهدی مجدد تحت فشار قرار بگیرید ولی نباید بگذارید حساسیت بیش از حدی که نسبت به اطرافیانتان دارید روی عقل و منطق شما اثر گذاشته و مجبورتان کند طبق انتظارات آنها رفتار کنید. مهم نیست که دیگران چه می گویند، شما باید برای تصمیم گیری به صدای درونتان گوش بدهید. شما در حال حاضر قدرت تغییر دادن خیلی چیزها را دارید.

فال تاروت امروز برای متولدین آذر:

کارت پاپ

کارت پاپ : امروز دلتان می خواهد خودتان را از هیاهوی زندگی پردغدغه روزمره کنار کشیده و به آرامشی معنوی دست پیدا کنید. از آنجایی که انجام این کار به همان شکلی که خودتان دلتان می خواهد امکان پذیر نخواهد بود به احتمال زیاد در عالم خیال فرو خواهید رفت تا در آنجا به این آرامش برسید. بد نیست اگر کمی روی آرامش قلبی خود تمرکز کنید، با این حال باید کارهایی که روی میز کارتان انبار شده اند را هم در نظر داشته باشید. 

فال تاروت امروز برای متولدین دی:

کارت عدالت

کارت عدالت : شما می خواهید که همه نگاه عادلانه و بی طرفانه شما را در برخورد با تفاوت ها و اختلاف نظر ها ببینند، ولی به احتمال زیاد این تنها تصور شخصی خودتان است و آنقدرها هم که خودتان فکر می کنید در مورد این مسائل بیطرفانه قضاوت نمی کنید. در هر صورت حرف زدن در مورد این مسئله خیلی بهتر از سکوت کردن در رابطه با آن است، زیرا این سکوت می تواند شما را به مسیری اشتباه بکشاند. هرچند حرف زدن در این مورد می تواند در ابتدا سخت باشد، ولی بهتر است از همان ابتدا با صداقت پیش بروید.

فال تاروت امروز برای متولدین بهمن:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : امروز شما در مقابل افرادی که از شما ضعیف تر هستند برخوردی ملایمتر دارید و با آنها احساس همدردی می کنید. این که بخواهید به کسی که به شما نیاز دارد کمک کنید واقعا قابل ستایش است ولی بهتر است کمی با دقت و احتیاط بیشتری سعی در کمک کردن به دیگران داشته باشید و پیش از هر اقدامی از این که واقعا خودشان هم می خواهند که چنین کمکی به آنها شود اطمینان حاصل کنید؛ ممکن است شما فقط دچار سوء تفاهم شده باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین اسفند:

کارت عاشقان

کارت عشاق : امروز وقتی از خواب بیدار می شوید ناگهان احساس می کنید موج بی سابقه ای از نبوغ به سراغتان آمده است؛ ولی قبل از عملی کردن این ایده های بهتر است کمی بیشتر به آنها فکر کنید. پرداختن به مسائل جزئی روابط عاطفی می تواند کار خسته کننده و وقت گیری باشد ولی برای رشد رابطه و رسیدن به درک لازم از یکدیگر امری کاملا ضروری است. گاهی فرد عاشق در سکوت نیز طرف مقابلش را درک می کند، ولی همیشه کلمات بهترین راه برای برقراری یک ارتباط عمیق هستند.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها