سایت هواداری باشگاه استقلال

محصولات سایپا | محصولات سایپا پیش فروش | محصولات سایپا فروش فوق العاده

فروش اقساطی محصولات سایپا بدون قرعه کشی | این محصولات سایپا را 30 روزه تحویل بگیرید

فروش اقساطی محصولات سایپا بدون قرعه کشی | این محصولات سایپا را 30 روزه تحویل بگیرید

طرح جدید فروش خودرو از سوی سایپا برای آبان ماه آغاز شده و دو خودروی سایپا در این طرح به فروش می رسد. لازم به ذکر است سایپا به متقاضیان وام پرداخت می کند. در ادامه جزئیات را می خوانید.

فروش محصولات سایپا در هر فصل با شرایط جدید آغاز شد. محصولات سایپا از کیفیت خوبی برخوردار است.اسامی برندگان محصولات سایپا بعد از عر دوره قرعه کشی اعلام می شود. شرایط فروش ویژه محصولات سایپا اعلام شد.محصولات سایپا طرفداران زیادی دارد. قیمت محصولات سایپا برای بسیاری از اقشار جامعه مناسب است.

طرح جدید فروش خودرو از سوی سایپا برای آبان ماه آغاز شده و دو خودروی سایپا در این طرح به فروش می رسد. لازم به ذکر است سایپا به متقاضیان وام پرداخت می کند. در ادامه جزئیات را می خوانید.

سایپا دو محصول محبوب شرکت زیر مجموعه خود یعنی زامیاد را به متقاضیان به صورت قسطی واگذار می‌کند.

تقاضیان وانت نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD و وانت نیسان تک سوز آپشنال SVPD می‌توانند از روز ۴ آبان ۱۴۰۲ به صورت قسطی از خودروسازی سایپا خریداری کنند

محصولات سایپا

مدیران سایپا در این طرح فروش قسطی پیش پرداخت را به صورت منعطف در نظر گرفته‌اند تا متقاضیان بتوانند با شرایط مالی متفاوت نسبت به خریداری این خودروی تجاری سبک اقدام کنند. مشتاقان خریداری نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD می‌توانند این خودرو را با پیش پرداختی حدود ۳۳۹ میلیون تومان، پیش پرداختی حول و حوش ۳۷۹ میلیون تومان یا پیش پیش پرداختی نزدیک به ۴۳۹ میلیون تومان خریداری کنند. الباقی قیمت خودرو به صورت وام از سوی خودروسازی سایپا با نرخ تسهیلات ۲۳ درصدی به آنها تعلق خواهد گرفت. اگر متقاضیان پیش پرداخت ۳۳۹ میلیون تومانی را انتخاب کنند می‌توانند ۲۲۰ میلیون تومان وام گرفته و آن را در بازه زمانی حداکثر دو ساله پرداخت کنند. متقاضیانی که ۳۷۹ میلیون تومان را انتخاب می‌کنند حدود ۱۸۰ میلیون تومان وام می‌گیرند. این دسته از متقاضیان نیز می‌توانند حداکثر دو ساله باقی قیمت خودرو را پرداخت کنند. البته مدیران خودروسازی سایپا محصولات واگذار شده را بیمه بدنه کرده و هزنیه آن را بسته به اینکه در چه بازه زمانی وام تسویه می‌شود، از متقاضی دریافت می‌کنند. اگر خریداران پیش پرداختی حول و حوش ۴۳۹ میلیون تومانی داشته باشند. حداکثر باید در بازه زمانی ۱۶ ماهه نسبت به باز پرداخت الباقی مبلغ اقدام کنند.

دیگر خودروی حاضر در این طرح فروش یعنی وانت نیسان تک سوز آپشنال SVPD نیز با پیش پرداخت‌های ۳۲۱ میلیون تومانی، ۳۶۲ میلیون تومانی و ۴۲۲ میلیون تومانی در دسترس متقاضیان قرار دارد. تسهیلات در نظر گرفته شده برای آن دسته از متقاضیانی که پیش پرداخت‌های ۳۲۱ میلیون تومانی را انتخاب می‌کنند، ۲۲۰ میلیون تومان خواهد بود. متقاضیانی که پیش پرداخت نزدیک به ۳۶۲ میلیون تومانی را انتخاب می‌کنند می‌توانند ار وام ۱۸۰ میلیون تومانی بهره‌مند شود. متقاضیان با پیش پرداخت ۴۲۲ میلیون تومانی نیز می‌توانند از تسهیلات ۱۲۰ میلیون تومانی استفاده کنند. هزینه بدنه بدنه نیز خریداران این خودرو محاسبه و از آنها در زمان تکمیل پرونده دریافت می‌شود.

این خودروها با رنگ آبی و در بازه زمانی ۳۰ روزه بعد از تکمیل پرونده به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

محصولات سایپاگروه خودروسازی سایپا از آغاز تکمیل مراحل ثبت نام کوییک اتوماتیک پلاس، کوییک آر اتوماتیک، ساینا اتوماتیک، ساینا اس و کوییک آر دنده‌ای خبر داد.

قیمت ساینا و کوییک بدون قرعه کشی

برای شرکت در ثبت نام پیش فروش سایپا مرداد ۱۴۰۲ باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. طبق اطلاعیه این خودروسازی موعد تحویل خودروهای سایپا اسفند، فروردین و خردادماه است.

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی (کوییک و ساینا)

متقاضیان عادی برای ثبت نام بدون قرعه کشی کوییک و ساینا 1402 از امروز می‌توانند به منظور واریز وجه از طریق سایت فروش فوق العاده سایپا به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند.

ثبت نام بدون قرعه کشی محصولات سایپا تا کی ادامه دارد؟

طبق اطلاعیه جدید پیش فروش سایپا، ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو از به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

جدیدترین پیش فروش کوییک و ساینا ۱۴۰۲ برای چه کسانی است؟

متقاضیان عادی و نمایندگی‌هایی شرکت‌کننده در طرح عادی سامانه یکپارچه خودرو (خردادماه)، برای خودروهای ذکر شده ثبت نام کردند و نوبت دریافت زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳ را دریافت کرده و روز سه شنبه (۱۷تیر ماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا برای تکمیل مراحل ثبت نام کوییک و ساینا اقدام کنند.

محصولات سایپاسایپا برای آن دسته از متقاضیان طرح حمایت از خانواده که اولویت تحویل خودروی آن‌ها تابستان 1402 اعلام شده، پیامک واریز ارسال کرده است. قیمت ساینا اس در در این طرح 248 میلیون تومان اعلام شده است. خودرویی که به متقاضیان تحویل خواهد شد، سفید رنگ است. به‌علاوه مهلت تحویل محصول خریداری شده، 90 روزه خواهد بود.

قیمت جدید کارخانه ساینا S دوگانه و بنزینی اعلام شد

قیمت کارخانه ساینا S دوگانه سوز مدل ۱۴۰۲ به ۲۸۳ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت ساینا S بنزینی در کارخانه ۲۴۸ میلیون تومان است. طبق جدیدترین لیست قیمت کارخانه سایپا، قیمت کارخانه ساینا اس اتوماتیک ۱۴۰۲ نیز ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

محصولات سایپادر جدول زیر قیمت روز انواع ساینا را در بازار مشاهده می‌کنید

قیمت بازار انواع خودرو ساینا

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

EX دنده ای ۱۴۰۱ | سایپا صفر ۳۳۵,۰۰۰,۰۰۰

S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر ۳۵۵,۰۰۰,۰۰۰

S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر ۲۴۸,۶۹۴,۰۰

S اتوماتیک ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۳۳۰,۹۳۲,۰۰۰

 S دنده ای گازسوز ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۲۸۳,۱۲۸,۰۰۰

ساینا S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۲۴۸,۶۹۴,۰۰۰

S دنده ای گازسوز ۱۴۰۲| سایپا صفر ۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰

S دنده ای ۱۴۰۱ | سایپا صفر ۳۲۵,۰۰۰,۰۰۰

S دنده ای ۱۴۰۰ | سایپا صفر ۳۱۵,۰۰۰,۰۰۰

پلاس دنده ای ۱۴۰۰ | سایپا صفر ۳۲۵,۰۰۰,۰۰۰

محصولات سایپانبود امکاناتی نظیر در برقی عقب، تیپ ترونیک گیربکس، گرم کن و سردکن صندلی از جمله نقص هایی بود که در ملاقات اولیه با UNI-T به چشم می خورد اما باید در نظر داشت که این خودرو از سطح کیفی قابل توجهی در مقایسه با دیگر هموطنانش بهره می برد و برای تطبیق قیمت آن با سقف قیمتی واردات ممکن است در نسخه نهایی نیز با همین شرایط به بازار عرضه شود. همچنین طی سواری کوتاه مدتی که با این خودرو داشتیم، عایق بندی خوب کابین و همچنین شتابگیری قابل قبول آن از جمله مزایای قابل توجه این کراس اوور بود. منابع رسمی شتاب این کراس اوور را کمتر از ۱۰ ثانیه و مصرف سوخت آن را حدود ۶.۳ لیتر در سیکل ترکیبی اعلام کرده اند.

UNI-T در بازار کشورهای همسایه با قیمتی بیش از ۳۰ هزار دلار عرضه می شود و به نظر می رسد در زمره خودروهای پریمیوم وارداتی از نظر قیمت قرار گیرد. البته ذکر این نکته ضروری است که سایپا الزاما این محصول را با قیمت خرده فروشی کشورهای حاشیه خلیج فارس خریداری نمی کند و از این جهت امکان واردات آن وجود خواهد داشت

واریز وجه برای متقاضیان عادی شاهین ویژه پاییز و زمستان ۱۴۰۲ که از روز گذشته (۱۵ تیرماه) آغاز شده، فردا پایان می‌یابد.

محصولات سایپاامکان واریز وجه علی الحساب برای منتخبان عادی که اولویت آن‌ها پاییز و زمستان ۱۴۰۲ برای خودروی شاهین بود و از سوی سایپا پیامک دریافت کرده‌اند، فردا پایان می‌یابد.

 برای متقاضیان عادی شرکت‌کننده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برای خودروی شاهین که نوبت دریافت آنها پاییز و زمستان سال جاری است و روز سه‌شنبه (۱۳ تیر ماه) پیامک واریز دریافت کرده اند از ۱۵ تیرماه امکان واریز وجه مبلغ علی‌الحساب فراهم شده و تا ۱۷ تیر ماه مهلت دارند.

در مهلت سه روزه، اگر وجه تعیین شده واریز نشود به‌منزله انصراف از طرح خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند به منظور واریز وجه فقط از طریق سامانه فروش اینترنتی به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند.

گفتنی است؛ قیمت خودرو قطعی نخواهد بود و مطابق روز تحویل در هفته چهارم آذر تا اسفند ماه سال جاری است و مبالغ درج شده در بخشنامه، مبالغ پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۲۱۲ میلیون و ۵۸۳ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها