سایت هواداری باشگاه استقلال

مهدی قائدی| مهدی قائدی و همسرش

کافه رستوران مهدی قائدی و ستاره در دوبی | هیجان‌زدگی ستاره خانم از شگفتانه شوهرش

کافه رستوران مهدی قائدی و ستاره در دوبی | هیجان‌زدگی ستاره خانم از شگفتانه شوهرش

ستاره معصومی عکسی جدید از شوهرش منتشر کرد.

مهدی قائدی در زمان حضور در باشگاه استقلال انواع حاشیه‌ها را ایجاد کرد. عشق مهدی قائدی به فوتبال خیلی زود باعث شد بی‌خیال تحصیل شود. مهدی قائدی متولد 14 آذر 1377 در بوشهر، فوتبالیست است. از مهدی قائدی به عنوان نیمار فوتبال ایران نام برده می‌شود که می‌درخشد. مهدی قائدی دیگر جایی در برنامه های مهدی علی ندارد. سرمربی تیم فوتبال شباب الاهلی اعلام کرد که به مهدی قایدی در تیم خود نیازی ندارد.

مهدی قایدی مهاجم ملی پوش کشورمان این روزها از لیست شباب الاهلی خارج شده و به یک بازیکن نیمکت نشین در تیم اماراتی تبدیل شده است. احمد نوراللهی دیگر بازیکن ملی پوش کشورمان هم وضعیت خوبی در ترکیب شباب الاهلی ندارد و در نیمی از بازی ها نیمکت نشین است.

مهدی قائدی

شباب الاهلی دو روز پیش در فینال کاپ امارات مقابل العین شکست خورد و از قهرمانی بازماند. مهدی علی سرمربی الاهلی قبل از دیدار امروز تیمش مقابل اتحاد کلباء در لیگ امارات تاکید کرد که از بازیکنان ذخیره استفاده خواهد کرد.مهدی علی در این زمینه، گفت: بازی با اتحاد کلباء فرصتی برای بازیکنان ذخیره ماست که اخیرا نتوانستند در ترکیب اصلی تیم حضور پیدا کنند. همچنین جوانان نیز می توانند حضوری فعال در این بازی داشته باشند.وی افزود: به تمام بازیکنان اصلی خود که در ۳ ماه گذشته هر ۳ روز بازی کردند و خستگی زیادی دارند، استراحت می دهیم و از بازیکنان ذخیره خود استفاده خواهیم کرد.مهدی قایدی یکی از بازیکنانی است که در ۳ ماه گذشته در ترکیب اصلی شباب الاهلی جایی نداشته و یکی از بازیکنانی است شانس بالایی برای حضور در بازی امروز مقابل اتحاد کلباء دارد.

مهدی قائدیدر اینکه مهدی قایدی استعداد دارد شکی نیست، اما بازیکنی که شب و روز کارش و فکرش تفریح است، نیازی نمی‌بینم در تیمم باشد. در حال حاضر تیم خوبی داریم و درحال نتیجه گیری هستیم و دیگر نیازی به قایدی نداریم.مهدی قایدی تابستان سال گذشته از استقلال جدا شد و به شباب الاهلی پیوست.تیم فوتبال شباب الاهلی شب گذشته در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مقابل آخال به برتری ۲ بر یک رسید و به عنوان تیم دوم گروه C صعود خودش را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرد.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها