سایت هواداری باشگاه استقلال

یارانه نقدی | یارانه نقدی آبان

فوری/جزییات پرداخت یارانه نقدی آبان اعلام شد | برداشت یارانه نقدی آبان از این تاریخ

فوری/جزییات پرداخت یارانه نقدی آبان اعلام شد | برداشت یارانه نقدی آبان از این تاریخ

سازمان هدفمندی یارانه ها جزییات پرداخت یارانه نقدی آبان ماه را اعلام کرد.

یارانه نقدی آبان ماه 153 یارانه ای است که دولت به حساب یارانه بگیران واریز می کند.یارانه نقدی آبان نیز همانند ماه های گذشته پرداخت شده است و تغییری در رقم یارانه صورت نگرفته است.در ادامه به جزییات آخرین یارانه نقدی پرداختی دولت می پردازیم.

یارانه کمک معیشتی مرحله 153 مربوط به آبان 1402 به حساب تمام سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 12 بامداد روز یکشنبه 21 آبان قابل برداشت است.

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه کمک معیشتی مرحله 153 بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 12 بامداد روز یکشنبه 21 آبان قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جز دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی که جز دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای آنها قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود

منبع :اقتصاد نیوز

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها