سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

یکی ثانیه بگو دروغگو کیه ! | تست هوش

یکی ثانیه بگو دروغگو کیه ! | تست هوش

دو نفر با هم جر و بحث دارند؛ یکی ادعا می کند که دیگری ناهار او را خورده، اما فرد متهم ادعای او را رد می کند! یکی از این دو نفر دروغ می گویند اما، کدام یک؟ آیا می توانید دروغگو را در طول 7 ثانیه شناسایی کنید؟

بازی های فکری نیاز به روشی غیر متعارف از تفکر دارند، با این حال، گاهی اوقات شامل یک رویکرد خلاقانه عالی و استدلال منطقی نیز می شوند. در آزمون شناسایی دروغگو باید از قدرت بینایی و مهارت های شناختی خود برای تشخیص دروغگو استفاده کنید. به طور جدی، این بازی خیلی ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است کمی بر روی مغز خود فشار بیاورید و روی همه سرنخ ها تمرکز کنید.

آزمون شناسایی دروغگو

در این تصویر چهار شخص وجود دارد که دو نفر از آنها بر سر یک ناهار دزدیده شده با هم دعوا می کنند. دختر پسر را به خوردن ناهارش متهم می کند و پسر این اتهام را رد می کند. یکی از آنها راست می گوید و دیگری دروغ. می توانید دروغگو را شناسایی کنید؟

زمان را فراموش نکنید، شما فقط 7 ثانیه برای حل این بازی فرصت دارید. همچنین، تنها در صورتی قادر به حل این معما خواهید بود که هوش کارآگاهی داشته باشید. بنابراین، آزمون شناسایی دروغگو را به عنوان یک روش سرگرم کننده در نظر بگیرید تا میزان توجه و دقت خود را به جزئیات بفهمید.

داشتن هوش بالا فقط به معنای حل سریع معادلات ریاضی نیست. هوش پیچیده تر از این چیزها است. اما اگر به دنبال راهی برای تقویت ضریب هوشی خود هستید، پیشنهاد می کنیم معماها و پازل های تصویری را حل کنید. از نظر علمی ثابت شده است بازی های فکری و معماها ظرفیت‌های شناختی و مهارت‌های استدلال منطقی شما را بهبود می بخشند.

7 ثانیه شما تمام شده است، باید تا حالا دروغگو را شناسایی کرده باشید.

پاسخ ازمون شناسایی دروغگو: دختر دروغ می گوید، اگر دقت کنید لکه غذا روی لباس او همه چیز را بیان می کند.

R7GLqzEFyu6P

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها