سایت هواداری باشگاه استقلال

حادثه | حادثه دلخراش

دستگیری 3 عامل رعب و وحشت در کرج

دستگیری 3 عامل رعب و وحشت در کرج

فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری 3 نفر از عاملان درگیری خیابانی در محله مصباح کرج خبر داد و گفت: این افراد با ایجاد درگیری اقدام به جراحت یکی از شهروندان به وسیله سلاح سرد کرده بودند.

سردار "حمید هداوند" در گفت‌وگویی با تاکید بر اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود به نارضایتی مردم در این خصوص اشاره کرد و اظهار داشت: تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد این افراد نظم و امنیت جامعه و آسایش و آرامش مردم را برهم بزنند.

وی در ادامه گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر درگیری و برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط چند نفر در یکی از خیابان‌های محله مصباح کرج و انتقال یکی از شهروندان به بیمارستان، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت 3 نفر از اوباش و عاملان ایجاد این درگیری خیابانی شناسایی شد، افزود: متهمان که قصد متواری شدن را داشتند توسط پلیس دستگیر و به مقر سازمان اطلاعات فراجا منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: متهمان نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سردار هداوند در پایان خاطرنشان کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ایجاد احساس آرامش در بین مردم با افراد شرور به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند.

منبع: رکنا