سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

کدوم یکی جفت نداره ! | تست تیزبینی

کدوم یکی جفت نداره ! | تست تیزبینی

در این بازی سرگرم کننده سعی کنید شیء را که جفت ندارد، شناسایی کنید. شاید فکر کنید که این کار ساده ای است، اما برای حل این بازی فقط 9 ثانیه وقت دارید.

چقدر باهوش هستید؟ راه های متعددی برای پاسخ به این سوال وجود دارد. کافی است به آنها عمل کنید تا بفهمید چقدر باهوش و به روز هستید. یکی از راه های ساده برای محک زدن هوش، انجام معماها، پازل ها و بازی های فکری است. دانشمندان می گویند هوش با میزان دقت و توجه رابطه مستقیمی دارد. امروز هم مانند روزهای دیگر شما را با یک ورزش ذهن جذاب به چالش می کشیم. پس بیایید شروع کنیم.

در تصویر بالا باید چیزی را که جفتش داخل عکس نیست مشخص کنید. آیا فکر می کنید می توانید این چالش را در طول 9 ثانیه حل کنید؟

لازم است قبل از پاسخ دادن به سوال به تصویر با دقت نگاه کنید زیرا دریافتن پاسخی ساده، می تواند کاری دشوار باشد. با این حال به یاد داشته باشید که پاسخ آزمون دقت ذهن با تصویر در پایین صفحه قرار دارد، اما خیلی دور نروید و تقلب نکنید.

معما های فکری سخت و پیچیده که حل‌شان به قدرت فکری فوق العاده نیاز دارد!

.

.

.

.

.

.

اگر به تمام چیزهای موجود روی میز دقت کنید، می توانید چیزی را که جفت ندارد، شناسایی کنید. به هر حال، تنها چیزی که جفت خود را در تصویر ندارد، دستمال سفره است.

lcKFixZ8gNKx

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها