سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

ادعای هوش داری اختلاف تصویری را بیاب! | آزمون تیزهوشان

ادعای هوش داری اختلاف تصویری را بیاب! | آزمون تیزهوشان

بین این دو تصویر سه تفاوت وجود دارد. آیا می توانید همه آنها را در طول ایکی ثانیه تشخیص دهید؟ این چالش را انجام دهید و مهارت های بینایی خود را محک بزنید.

مروزه راه های زیادی برای ارزیابی و محک زدن توانایی های شناختی و بینایی وجود دارد، مانند ورزش و حل بازی های فکری. بازی های فکری و معماها مغز را تمرین می دهند و به توسعه و ایجاد روش های متفاوت و انعطاف پذیرتر تفکر کمک می کنند. برخی از آن‌ها آسان هستند و برخی دشوار. اما همه آن‌ها به مغز شما تمرینی سرگرم کننده و بسیار جذاب ارائه می کنند.

اگر واقعا می خواهید مهارت های بینایی و دقت خود را بهبود ببخشید، باید روزانه حداقل یک پازل یا معمای تصویری را حل کنید. این پازل ها دقت دید شما را به چالش می کشند، زیرا یافتن تفاوت بین دو تصویر تقریبا یکسان، کاری دشوار است. اکنون وقت آن است تا بینایی چشمان تان را محک بزنید.

در بالا می توانید دو تصویر یکسان را که در کنار هم قرار دارند را ببینید. هر دو تصویر پسری را در حال ماهیگیری نشان می دهد. اگرچه تصاویر تقریبا یکسان هستند، اما 3 تفاوت بین آنها وجود دارد. آیا می توانید همه آنها را در 12 ثانیه پیدا کنید؟

زمان شما از حالا شروع می شود. با این حال، به یاد داشته باشید که پاسخ آزمون تشخیص تفاوت تصویر ماهیگیر در پایین صفحه قرار دارد. اما تقلب نکنید!

.

.

.

.

.

.

زمان تمام شده است،

جواب

در این بازی تفاوت، از شما خواسته شد تا 3 تفاوت بین دو تصویر را در 12 ثانیه تشخیص دهید. تفاوت ها به شرح زیر است:

P6RLpvwGn4WF

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها