سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست بینایی

صابون خوشگله حموم کجاست؟ | تست تیزبینی

صابون خوشگله حموم کجاست؟ | تست تیزبینی

در این پازل تصویری سعی کنید صابون مخفی را در وان حمام پیدا کنید. شاید فکر کنید این که کاری راحتی است، اما یافتن صابون آنقدرها هم آسان نیست. چون تعداد زیادی اردک اسباب بازی نیز در وان شناور است. به هر حال، آزمون تشخیص صابون راهی سرگرم کننده برای محک زدن بینایی چشمان شما است.

چشم ها از جمله مهمترین اعضای بدن ما هستند و داشتن بینایی عالی مهارتی است که هر کسی آرزوی داشتن آن را دارد. اما آیا می دانید می توانید با تمرین این مهارت را کسب کنید و بهبود ببخشید؟ بله، تست های بینایی و تصاویر خطای دید برای به چالش کشیدن چشم ها و مغز شما طراحی شده اند. بنابراین بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه شما را به انجام آزمون تشخیص صابون دعوت می کند.

در تصویر می توانید یک وان حمام پر از اردک های اسباب بازی را ببینید. به هر حال، همانطور که می دانید جایی در این تصویر یک صابون نیز وجود دارد. اکنون ما شما را به چالش می کشیم تا در طول 7 ثانیه صابون را پیدا کنید.

.

.

.

تصویر را با دقت نگاه و سعی کنید صابون پنهان را در میان اردک ها بیابید. ممکن است پیدا کردن صابون خیلی مشکل به نظر برسد، اما اگر به سمت راست بالای تصویر نگاه کنید، می‌توانید صابون را پیدا کنید.

.

.

.

برای دیدن پاسخ آزمون یافتن صابون به تصویر زیر نگاه کنید:

MFz3LMnC0lL9

منبع: دیجی سرگرمی

اخبار اخبار گوگل نیوز سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها