سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت شناسی| روانشناسی شخصیت | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

هشدار؛ این زنها بعد ازدواج اژدها اند | روانشناسی شخصیت

هشدار؛ این زنها بعد ازدواج اژدها اند | روانشناسی شخصیت

اگر خودتان متولد سال اژدها هستید یا اگر فرد مورد علاقه‌تان متولد سال اژدها است، فرقی نمی‌کند!‌ به هر روی این نوشتار به دردتان می‌خورد. در این نوشتار هم ویژگی‌های متولدین سال اژدها را به شما خواهیم گفت و هم می‌بینید که متولدین سال اژدها باید با چه کسی ازدواج کنند. با ما همراه باشید!

متولد سال اژدها معمولا در وضعیت منفعل هستند، زیرا زیاد به دنبال ارتباط گرفتن با دیگران نیستند. آن‌ها سخاوتمند، منضبط و صادق هستند. به همین دلیل محبوبیت خاصی بین دیگران دارند. آن‌ها دوست دارند روابط احساسی شان روند طبیعی خود را طی کند و پافشاری بر دوست داشته شدن ندارند.آن‌ها دهنده هستند اما مطالبه گر نیستند. متولدین اژدها در عشق ایده آلیست هستند. اگر یک متولد سال اژدها در عشق شکست بخورد، مدت زیادی نیاز دارد تا گذشته را رها کند و به وضعیت جدیدش عادت کند. به همین دلیل اغلب آن‌ها دیر ازدواج می‌کنند و اغلب زندگی زناشویی آرامی دارند. خوب حالا بیایید به این سوال بپردازیم که متولدین سال اژدها با چه کسی ازدواج کنند؟

متولدین سال اژدها با چه کسی ازدواج کنند

مردان متولد سال اژدها عصبی، حساس و مسئولیت پذیر هستند. آنها در یک رابطه پایدار افرادی به شدت عصبی و مضطرب هستند، زیرا از رفتار نادرست می‌ترسند. اگرچه افرادی دلسوز و با ملاحظه‌ای هستند، اما به دلیل حساسیت بیش از حدشان همیشه ناراضی و ناراحتند. گاهی اوقات نمی‌توانند بین علاقه‌ای که به معشوق و مادرشان دارند فرق قائل شوند. آن‌ها عزت نفس بالایی دارند و هرگز نمی‌خواهند از احساسات دیگران سوء استفاده کنند. اگر در یک رابطه با شکست مواجه شوند، واکنش تند و تیزی از خود نشان خواهند داد. آن‌ها بعد از ازدواج بیشتر منزوی می‌شوند، اما شوهرانی مسئولیت پذیر خواهند بود.

ویژگی زنان متولد سال اژدها

زنان متولد سال اژدها زنانی فداکار، محتاط و با ملاحظه هستند. وقتی متولدین سال اژدها عاشق کسی می‌شوند، بیشتر از قبل به خود می‌رسند تا مورد قبول شریک عاطفی‌شان باشند. آن‌ها در یک رابطه عاطفی بیشتر از شریک خود فداکاری می‌کنند و حساس هستند. با این حال دوست دارند مورد عشق بی‌پایان شریک زندگی‌شان قرار بگیرند. یک زن متولد سال اژدها برای شناختن شریک زندگی خود به زمان زیادی نیاز دارد تا تصمیم بگیرد که آیا این مرد می‌تواند عشق واقعی آن‌ها برای بقیه زندگی باشد یا خیر. زنان اژدها آنقدر در رابطه عاطفی‌شان محتاط عمل می‌کنند که در نهایت از فرد عاطفی‌شان دور می‌شوند. پس از ازدواج حاضرند نقش زنان خانه‌دار زحمتکش را بازی کنند.

منبع: خبرنامه