سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت | آزمون شخصیت | روانشناسی شخصیت

عقده‌ای‌ها متولدین این ماه‌اند | روانشناسی شخصیت

عقده‌ای‌ها متولدین این ماه‌اند | روانشناسی شخصیت

متولدین بعضی از ماه ها بیشتر از بقیه به فکر این هستند که کارهای دیگران را تلافی کنند و یا به عبارت دیگر از آن ها انتقام بگیرند‌.

این موضوع نشان دهنده این است که آن ها با خودشان درگیر هستند و به راحتی گذشته را فراموش نمی‌ کنند اما به نظر شما کدام ماه ها این خصوصیت را بیشتر دارند؟ با ما در این بخش از نمناک همراه باشید تا با این افراد آشنا شوید.

خرداد

خرداد ماهی ها در صدر لیست افرادی هستند که به سادگی از کار دیگران نگذشته و آن را بدون تلافی نمیگذارند. برخی از متولدین خرداد ماه گاهی انقدر درگیر نقشه و برنامه ریزی برای تلافی کار دیگران میکنند که زندگی خود را به نوعی رها کرده و از آن غافل می شوند. البته در مورد تمام متولدین خرداد ماه اینگونه نیست ولی تعداد قابل توجهی از آنها درگیر تلافی هستند.

آبان

آبان ماهی ها نمی توانند گذشته را فراموش کنند و همیشه به فکر انتقام هستند و فکر می‌ کنند که انتقام یک واکنش طبیعی است و هر کس حق انجام آن کار را دارد. آبان ماهی ها بیش از بقیه به دنبال تلافی می باشند. پس هرگز به یک آبان‌ ماهی دروغ نگویید یا به او خیانت نکنید. در غیر اینصورت این موضوع را فراموش نخواهد کرد. آن ها بسیار حساس هستند و خیلی راحت صدمه می بینند‌. احساس می کنند که با انتقام حال شان بهتر می شود‌. آن ها مهارت زیادی برای تلافی کردن دارند، زیرا به شدت باهوش هستند و با برنامه ریزی پیش می روند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها افراد قوی و صبوری هستند و صبر می‌ کنند تا در زمان عالی بتوانند تلافی کنند. فراموش کردن و بخشش اصلا برای آن ها کار راحتی نیست و همیشه خودشان را آماده می ‌کنند تا بتوانند کار دیگران را تلافی کنند. اردیبهشت ماهی ها معمولا به دنبال انتقام هستند و این کار را به خوبی انجام می دهند و تا زمانی که مطمئن نشوند، حرفی به زبان نمی‌ اورند و سعی می‌ کنند که در بهترین زمان این کار را انجام دهند. البته اگر از آن ها عذرخواهی کنید، فکر تلافی از سرشان بیرون می رود اما اگر به روی خودتان نیاورید، باید منتظر یک تلافی باشید.

مرداد

مرداد ماهی ها افراد مهربان و شجاعی هستند، مگر این که عامل ایجاد حسادت در آن ها شوید که در غیر اینصورت هرگز از تلافی دست نمی‌ کشند. آن ها افراد مادی نگری هستند. نسبت به همه چیز احساس مالکیت دارند. اگر دوست آن ها هستید و به آن ها خیانت کردید، بدانید که باید منتظر انتقام سخت از طرف آنها باشید و تا زمانی که از شما انتقام نگیرند، از پا نمی‌ نشینند.

تیر

تیر ماهی ها افراد انتقام جویی هستند. به دنبال این هستند که اگر کسی به آنها صدمه زد، از او انتقام بگیرند و تلافی کنند. شاید همیشه در ذهن شان منفی نگری کنند و منتظر صدمه و آسیب از دیگران باشند. به خاطر همین همیشه ایده انتقام در سر دارند و خیلی خوب کارتان را تلافی می‌ کنند اما اگر با آن ها خوب رفتار کنید، همه چیز خوب پیش خواهد رفت و برای تان به بهترین تبدیل می شوند.

مهر

مهر ماهی ها طرز تفکر شادی دارند.‌ از کشمکش و پیچیدگی بیزارند. مهرماهی ها اگر ناعدالتی ببینند، بی صبر و بی تحمل می شوند و دست به تلافی می زنند. پس مراقب باشید که هرگز قلب آن ها را نشکنید، زیرا شما را سزاوار مجازات خواهند دید و حتماً به دنبال تلافی هستند. انتقام باعث می‌ شود که آن ها احساس کنند به تعادل رسیده اند و در نتیجه اگر اتفاق بدی را در حق شان رقم بزنید، حتما باید منتظر تلافی باشید.

منبع: نمناک