سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت | آزمون شخصیت | روانشناسی شخصیت

روانشناسی شخصیت | علائم قطعی طلاق لازم شدن آقایون !

روانشناسی شخصیت | علائم قطعی طلاق لازم شدن آقایون !

روانشناسی شخصیت تست هایی دارد که می تواند شما را در دریافت پالس هایی از زندگی متأهلی کمک کند.

خبرنگار اصغر اصغری: تشخیص علائمی که نشان می دهد طرف مقابل شما در مورد رابطه شما جدی نیست، برای محافظت از خود در برابر دردهای غیر ضروری بسیار مهم است. همه ما آنجا بوده ایم، اینطور نیست؟ یک لحظه همه چیز عالی به نظر می رسد، و لحظه بعد، احساس می شود که شما تنها کسی هستید که در رابطه سرمایه گذاری کرده اید.

احساس خوشایندی نیست، اینطور است؟ شما شروع به حدس زدن هر چیز کوچکی می کنید. آیا به او اهمیت می دهد یا نه؟ گاهی اوقات، با وجود حضور در یک فیلم، احساس می‌کنیم که در حال تماشای اکران‌های مختلف هستیم. این قطع ارتباط می تواند دردناک باشد!

1. بی میلی به برنامه ریزی برای آینده

شاید یکی از بارزترین نشانه هایی که یک مرد در مورد رابطه جدی نیست، ناتوانی او در برنامه ریزی برای آینده است. او ممکن است از همراهی با ایده های شما راضی باشد، اما وقتی نوبت به شروع کاری می رسد، به طرز مشکوکی ساکت است. ممکن است از او درباره گذراندن تعطیلات با هم بپرسید، اما پاسخ های مبهمی دریافت کنید. این تردید در تصور آینده مشترک می تواند نشان دهنده عدم تعهد باشد.

2. عدم تعهد نسبت به پیشرفت رابطه

آیا قبلا این را تجربه کرده اید؟ شاید نکاتی در مورد حرکت با هم با پاسخ های غیر تعهدی یا تغییر کامل موضوع مواجه شود. این رفتار نشان دهنده بی میلی به پیشرفت رابطه فراتر از وضعیت فعلی آن است. پرداختن به این عدم تعهد و بحث در مورد آینده برای درک دیدگاه های یکدیگر ضروری است.

3. شکست در ادغام شما در زندگی خود​

یکی دیگر از پرچم های قرمز درخشان زمانی است که او تلاشی برای ادغام شما در زندگی خود نمی کند. اگر او به ندرت شما را به دوستان یا خانواده‌اش معرفی می‌کند، می‌تواند نشانه واضحی باشد که شما را بخشی از آینده خود نمی‌داند. برای برخی از ما، این ممکن است به طرز دردناکی آشنا باشد. عدم مشارکت در محافل اجتماعی یکدیگر ممکن است به معنای بی میلی به ترکیب زندگی و ایجاد یک رابطه جدی تر باشد.

4. ناهماهنگی و عدم تلاش

ثبات در یک رابطه متعهدانه کلیدی است. وقتی او با تلاش‌هایش سازگار نیست، یک روز علاقه نشان می‌دهد و روز دیگر کناره‌گیری می‌کند، این نشانه‌ای از عدم جدیت او در رابطه است. پرداختن به این ناسازگاری و برقراری ارتباط آشکار در مورد انتظارات یکدیگر می تواند به تعیین جهت رابطه کمک کند.

5. عدم شرکت در گفتگوهای مهم

طفره رفتن یا اجتناب از بحث های جدی در مورد آینده، اهداف بلندمدت، یا حتی وضعیت خود رابطه، نشانه روشنی است که نشان می دهد او ممکن است روی یک تعهد جدی سرمایه گذاری نکند. ارتباط باز بسیار مهم است. اگر شریک زندگی شما از این گفتگوها اجتناب می کند، مهم است که نگرانی ها و انتظارات خود را بیان کنید.

6. جدا نگه داشتن عواطف و زندگی​

اگر شریک زندگی شما فاصله عاطفی را حفظ می کند و ترجیح می دهد زندگی خود را بدون همپوشانی زیادی با زندگی شما تقسیم بندی کند، می تواند نشان دهنده بی علاقگی او به ادغام زندگی ها یا دنبال کردن یک ارتباط عمیق تر باشد. تصدیق و پرداختن به این مرزهای عاطفی برای درک نیازها و انتظارات یکدیگر در رابطه بسیار مهم است.

7. عدم حمایت در اهداف و آرزوهایتان

اگر شریک زندگی شما علاقه یا حمایت کمی از اهداف، رویاها یا آرزوهای شخصی شما نشان می دهد، نشانه آن است که او ممکن است در رابطه جدی نباشد یا روی آینده مشترک شما سرمایه گذاری کند. حمایت متقابل در آرزوهای فردی در یک رابطه متعهدانه اساسی است. بحث در مورد این جنبه ها می تواند به روشن شدن انتظارات و آرزوهای شما در رابطه کمک کند.

آگاهی از این نشانه ها می تواند شما را از حفظ رابطه ای که به شما کمک نمی کند نجات دهد. اولین گام برای حل و فصل هر مسئله ای این است که بدانیم یک مشکل وجود دارد. و به یاد داشته باشید، گاهی اوقات بهتر است رها کنید تا چیزی را که برای شما مناسب نیست نگه دارید. زیرا ارزش شما بیشتر از یک رابطه گرم است.

منبع: مکتوب نامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها