سایت هواداری باشگاه استقلال

فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو بورس | فروش فوری خودرو چکی

فروش فوری خودرو شاسی‌بلند با تم شب یلدا OFF جادویی| خونه‌دار و بچه‌دار پولت و بردار و بیا

فروش فوری خودرو شاسی‌بلند با تم شب یلدا OFF جادویی| خونه‌دار و بچه‌دار پولت و بردار و بیا

فروش فوری خودروها با شرایط ویژه به مناسب شب یلدا از امروز کلیک خورد.

خبرنگار اصغر اصغری: شرکت آرین موتور به رسم ماه‌های گذشته، شرایط فروش لاماری ایما را در آذرماه 1402 اعلام کرد. در این شرایط، خودرو لاماری ایما با قیمت قطعی یک میلیارد و 431 میلیون تومان به متقاضیان ارائه شده است. خودروها پس از پرداخت نقدی، طی 90 روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

فروش فوری خودرو

بخشنامه فروش لاماری ایما ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که در مرحله اول برگزاری این سامانه، خواهان خرید این خودرو بودند. بخشنامه فروش آرین موتور از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه، اول آذرماه برقرار می‌شود و تا پایان روز سه‌شنبه، هفتم آذرماه 1402، در اختیار متقاضیان قرار دارد.

اگر جدول شرایط فروش لاماری ایما در آذرماه را با بخشنامه فروش ماه قبل مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که تغییری در این بین رخ نداده است. تنها تغییر ایجادشده به زمان واریز وجه و تحویل خودرو مربوط می‌شود. به عبارت دیگر، اگر این خودرو را در آبان‌ماه 1402 خریداری می‌کردید، تاریخ تحویل خودروی شما حدود 20 روز زودتر از خرید در آذرماه بود.

درحال‌حاضر قیمت لاماری ایما در بازار آزاد حدود یک میلیارد و 600 میلیون تومان است. فونیکس تیگو 7 پرو از مدیران خودرو رقیب اصلی این خودرو محسوب می‌شود. قیمت هر دو خودرو در کارخانه و بازار مشابه است، بااین‌حال ذات خودروهای یادشده با یکدیگر تفاوت دارد. تیگو 7 پرو یک کراس‌اوور خانوادگی با روحیه منطقی و معتدل به‌حساب می‌آید، درحالی‌که لاماری ایما کراس‌اووری اسپرت است. فونیکس FX و کی‌ام‌سی K7‌ نیز دو رقیب دیگر برای لاماری ایما در بازار ایران هستند.

منبع: دیجیاتو

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها