سایت هواداری باشگاه استقلال

پرسپولیس | پرسپولیس و النصر | پرسپولیس قهرمان

تعویق بازی پرسپولیس و النصر | زمان دقیق بعدی

تعویق بازی پرسپولیس و النصر | زمان دقیق بعدی

تاریخ و ساعت و زمان دقیق بازی برگشت پرسپولیس ایران و النصر عربستان در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.

زمان دقیق بازی پرسپولیس و النصر عربستان اعلام شد. دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان بازی برگشت خود را در روز دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه مرسول پارک برگزار خواهند کرد.

این احتمال می رود وحید امیری با وجود مصدومیت کاروان پرسپولیس را در سفر به ریاض همراهی کند.

به گزارش باغستان نیوز، وحید امیری هافبک ملی‌پوش پرسپولیس که پس از هفته‌ها دوری در دیدار مقابل استقلال تاجیکستان برای سرخپوشان به میدان رفت، پس از ۱۰ دقیقه حضور در زمین بار دیگر از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد.

این بازیکن فعلاً روند درمان و کارهای فیزیوتراپی خود را زیر نظر پزشکان دنبال می‌کند و بر همین اساس احتمال می رود در سفر کاروان پرسپولیس به جده هم تیمی هایش را همراهی کند. به هرحال این سفر پرسپولیس به عربستان به جز رویارویی با النصر یک سفر زیارتی نیز محسوب می شود و به همین خاطر در صورت موافقت یحیی گل محمدی، وحید امیری نیز پرسپولیسی ها را همراهی خواهد کرد.

گفته می شود در مصدومیت وحید امیری گمانه زنی زیاد است و با توجه به این که کادر پزشکی پرسپولیس با تصمیم کادرفنی نباید در مورد مصدومیت بازیکنان و زمان دقیق بازگشت آن ها اظهارنظری داشته باشد، حالا برخی رسانه ها از دوری چهار هفته ای وحید امیری خبر می دهند که البته صحت آن مشخص نیست.

منبع: نبض بازار

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها