سایت هواداری باشگاه استقلال

فروش فوری خودرو| فروش فوری خودرو اقساطی | فروش فوری خودرو ثبت نام

ریزش قیمت این 6 خودرو پرطرفدار به طور وحشتناک! | الان نخری بد می‌بازی !

ریزش قیمت این 6 خودرو پرطرفدار به طور وحشتناک! | الان نخری بد می‌بازی !

پرطرفدارهای ایران خودرو امروز در بازار با کاهش یک تا 5 میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند، روندی که خلاف جهت روز گذشته رقم خورد.

خبرنگار اصغر اصغری: فعالان بازار خودرو معتقدند اعلام خبر آغاز فروش خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه خودرو، کاهش قیمت پرطرفدارهای ایران خودرو در بازار را به همراه داشته و موجب شده تا بازار خلاف جهت روزهای گذشته در بازار شکل گیرد.  

فعالان بازار خودرو معتقدند باز شدن سامانه فروش خودروهای داخلی که استارت آن امروز زده شد تغییر روند قیمت‌گذاری در بازار را به همراه داشت، هرچند تاکنون خودروسازان بخش خصوصی وارد سامانه شدند، اما ایران خودرو و ساپیا نیز اعلام کرده‌اند که از هفته آینده محصولات مازاد و خودروهای جدید در سامانه یکپارچه خودرو عرضه خواهند کرد، خبری که تنها اعلام آن توانست بازار را کاهشی کند.

براساس اریابی بازار امروز «هایماS8»، «تارا اتوماتV2» در بازار کاهش 5 میلیونی داشتند و «پژو 206 دنده‌ای» هم در بازار افتی 4 میلیونی را تجربه کرد.

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8» ، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است امروز تمام خودروهای ایران خودرو کاهش قیمت در بازار را تجربه کردند. براساس ارزیابی بازار امروز «پژو 206 دنده‌ای» افت 4 میلیونی داشت و قیمت آن به 480 میلیون تومان رسید. اما «هایما S8 پلاس» که روز گذشته رشد 20 میلیونی را تجربه کرده بود، امروز کمی عقب گرد داشت و در بازار با کاهش 5 میلیونی یک میلیارد و 650 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تارا اتوماتV2» که روز گذشته در بازار کاهش 5 میلیونی داشت و امروز در بازار 760 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. از سوی دیگر ارزیابی‌ها نشان می دهد امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» کاهش یک میلیون تومانی داشت و 738 میلیونی شد، اما «دنا پلاس توربو اتومات» هم با کاهش یک میلیونی امروز 802 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر قیمت ها نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم در بازار افتی یک میلیونی داشت و 607 میلیون تومان قیمت خورد.

منبع: اکو 8

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها