سایت هواداری باشگاه استقلال

حادثه دلخراش | حادثه هولناک

دردسر جنجالی سایت همسریابی برای خانم‌های جویای شوهر

دردسر جنجالی سایت همسریابی برای خانم‌های جویای شوهر

چند زن جوان که در فضای مجازی با تهدید، از آنها اخاذی شده بود به پلیس فتای زنجان شکایت کردند.

خبرنگار اصغر اصغری: آنها مدعی بودند که در یک سایت همسریابی با مردی آشنا شده‌اند که‌پس از جلب اعتمادشان، تصاویر خصوصی‌ آنها را دریافت کرده و بعد از آن شروع به تهدید کرده است. آنها می‌گفتند که این مرد تهدید کرده که اگر به خواسته هایش عمل نکنند و با او رابطه نداشته باشند این تصاویر را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.

به‌دنبال این شکایت تحقیقات در این‌باره آغاز شد و مأموران پلیس فتا موفق شدند با شناسایی گرداننده این سایت همسریابی، او را دستگیر کنند.

سرهنگ سیداحمد موسوی، رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان زنجان در این‌باره گفت: متهم در تحقیقات اولیه منکر اتهاماتش بود ؛ اما پس از روبه‌رو شدن با مستندات، به جرمش اعتراف کرد و گفت از طریق سایت همسریابی و شبکه‌های اجتماعی با زنان جوان آشنا می‌شد و پس از جلب اعتماد آنها و به بهانه ازدواج، تصاویر خصوصی‌شان را می‌گرفت و در نهایت، با تهدید به انتشار این تصاویر برای اخاذی از قربانیان اقدام می‌کرد.

موسوی با بیان اینکه متهم به بیش از۳۰ فقره اخاذی از زنان جوان اعتراف کرد،گفت: مردم باید توجه داشته باشند، فضای مجازی،به‌ویژه سایت‌های همسریابی محل مناسبی برای آشنایی، ازدواج و اشتراک‌گذاری اطلاعات خصوصی با افراد غریبه نیست و افراد سودجو با ترفندهای مختلف درصدد سرقت تصاویر و اطلاعات شخصی مردم هستند.

منبع: خبرآنلاین

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها