سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

تست تیزبینی | لامپ روشن را پیدا کن !

تست تیزبینی | لامپ روشن را پیدا کن !

یک راه عالی برای آزمایش چشم ها، حل تست های بینایی است. در حل این گونه آزمون ها به جای فرمول ها و معادلات ریاضی، مهارت های بینایی و دقت لازم است.

خبرنگار اصغر اصغری: تست های بینایی و معماهای تصویری ترندهای پایان ناپذیر این روزها هستند. در حالی که شاید فکر می کنید آنها چیزی جز هدر دادن وقت نیستند، از نظر علمی ثابت شده است که انجام آنها به صورت منظم می تواند به بهبود مهارت های بصری و ذهنی شما کمک کنند.

در تصویر تست بینایی لامپ شما می توانید یک کتابخانه را ببینید. خانمی در حال حمل کوهی از کتاب ها است، پسری خوابیده، دختری در حال مطالعه است، دو کودک مشغول بازی هستند و پسربچه دیگری می خواهد کتابی را در طاقچه بگذارد. به هر حال، جایی در این عکس یک لامپ وجود دارد که شما باید آن را پیدا کنید.

.

.

.

.

.

چشم ها از جمله مهمترین اعضای بدن ما هستند و داشتن بینایی عالی مهارتی است که هر کسی آرزوی داشتن آن را دارد. اما آیا می دانید می توانید با تمرین این مهارت را کسب کنید و بهبود ببخشید؟ بله، تست های بینایی و تصاویر خطای دید برای به چالش کشیدن چشم ها و مغز شما طراحی شده اند.

12 ثانیه تمام شده است، آیا موفق شدید لامپ را پیدا کنید؟ به کسانی که توانستند تست بینایی لامپ را در مدت زمان تعیین شده حل کنند تبریک می گوییم. اما اگر نتوانستید لامپ را پیدا کنید، نگران نباشید، همه چیز با تمرین بهتر می شود.

لامپ را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

تست تیزبینی

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها