سایت هواداری باشگاه استقلال

فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو بورس | فروش فوری خودرو چکی

فروش فوری خودرو آنلاین؛ امروز پول بده فردا تحویل بگیر | با 3 تا چک خودرو بخر

فروش فوری خودرو آنلاین؛ امروز پول بده فردا تحویل بگیر | با 3 تا چک خودرو بخر

ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی از چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح ۲۲ آذرماه آغاز خواهد شد.

خبرنگار اصغر اصغری: شرایط ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی اعلام شده است. کلیه متقاضیان عادی و نمایندگی‌ها بدون نیاز قبلی به ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

فروش فوری خودرو

شرایط ثبت نام اقساطی ایران خودرو ۱۴۰۲

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو مربوط به فوتون H4 است. متقاضیان می‌توانند با ارائه دو چک صیادی در این طرح شرکت کنند. موعد تحویل نیز هفته آخر اسفندماه سال جاری است. در تصویر زیر جزییات را بخوانید.

فروش فوری خودرو

زمان ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی

ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی از چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح ۲۲ آذرماه آغاز خواهد شد.

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو دیزل یعنی آدرس https://esale.ikd.ir/login  انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

مشخصات فوتون H۴

کشنده فوتون H۴ محصولی از شرکت خودروسازی ایران خودرو دیزل بوده و در دسته کامیون های کشنده قرار میگیرد. وزن نا خالص(GVW) کشنده فوتون  ۱۸۰۰۰ کیلوگرم بوده و وزن ناخالص مجاز ترکیبی (GCW) آن ۴۳۰۰۰ کیلوگرم میباشد. مدل موتور به کار رفته در این خودرو دارای آلایندگی EURO ۵ میباشد. حجم موتور کشنده فوتون ۱۱۸۰۰ سی سی بوده و قدرت آن ۴۳۰ اسب بخار بر دقیقه است. گیربکس به کار رفته در کشنده فوتون H۴ دارای ۱۶ دنده در جلو و یک دنده در عقب میباشد. سیستم ترمز دو مداره پنوماتیکی جلو دیسکی و عقل کاسه ای  برای این ماشین تعبیه شده و دارای ABS-ASR میباشد.

 

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها