سایت هواداری باشگاه استقلال

قتل | قتل دلخراش

اومدم از پسرم دفاع کنم زدم کشتمش !

اومدم از پسرم دفاع کنم زدم کشتمش !

مهر سال 1401 گزارش درگیری خونین در یک قهوه‌خانه به پلیس اعلام شد. پس از آن مأموران به محل درگیری در خیابان آذربایجان تهران اعزام شدند و با بررسی‌های اولیه مشخص شد که نزاع میان صاحب قهوه‌خانه و پسرش با دو نفر از مشتری‌ها بوده که پسر ۳۰ ساله صاحب قهوه خانه به نام بهروز با ضربه چاقو مجروح شده است.

خبرنگار اصغر اصغری: بهروز به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد به علت شدت جراحات وارده و خونریزی شدید تسلیم مرگ شد.

با مرگ پسر جوان مأموران برای مشخص شدن موضوع با تحقیقات میدانی کارشان را آغاز کردند. بعد از اظهارات شاهدان، دوربین‌های مداربسته قهوه خانه رصد و مشخص شد یک پدر و پسر عامل این درگیری و قتل بوده‌اند.به این ترتیب مأموران به ردیابی دو متهم پرداختند و موفق شدند اکبر 60 ساله را بازداشت کنند.

متهم پس از دستگیری به قتل اعتراف کرد و در تشریح ماجرا به مأموران گفت: چند ماه قبل برادر مقتول به پسرم گفته بود که در یکی از شرکت‌های خودروسازی آشنا دارد و می‌تواند ظرف چند هفته بدون قرعه‌کشی خودروی مورد نظرش را با همان قیمت کارخانه بگیرد. پسرم هم به او اعتماد کرد و به سرعت خودروی قبلی‌اش را فروخت و پولش را به او داد تا برایش یک خودروی پژو 206 به مبلغ 180 میلیون تومان بگیرد اما بعد از مدتی وقتی خبری از خودرو نشد ما به او اعتراض کردیم اما گفت سقف فروش خودرو پر شده و می‌خواهد یک پژو پارس تحویل ما دهد ما منتظر دریافت خودرو بودیم که متوجه شدیم او کلاهبردار بوده و به همین شیوه حدود 200 میلیارد تومان از ده ها نفر دیگر هم کلاهبرداری کرده و فراری است. به همین خاطر من و پسرم برای گرفتن پول‌مان چند باری به قهوه‌خانه پدرش رفتیم که هربار پدرش با بهانه‌های مختلف امروز و فردا می‌کرد تا اینکه ما هم مثل سایر مالباخته‌ها شکایتی علیه او تنظیم کردیم و پرونده‌مان در حال رسیدگی بود.

وی در ادامه درباره روز حادثه گفت: آن روز بار دیگر برای پیگیری کارمان با پسرم به قهوه‌خانه پدرش رفتیم که وکیل او را دیدم اما او با دیدن ما تهدیدمان کرد و گفت باید در ازای دریافت مبلغ کمی پول از شکایت‌مان صرف‌نظر کنیم. بعد هم با پسرم دعوا کرد و درگیر شدند. من از همان ابتدا فقط به دنبال آرام کردن طرفین درگیری بودم که همان موقع بهروز برادر مرد کلاهبردار وارد قهوه‌خانه شد و درگیری بالا گرفت ابتدا سعی کردم پسرم را از قهوه خانه بیرون ببرم تا دعوا تمام شود اما بهروز با مرد وکیل به سمت ما حمله کردند تا پسرم را بزنند و من هم از ترسم چاقویی را که در جیبم بود بیرون آوردم و ضربه‌ای به بهروز زدم. باور کنید قصدم کشتن او نبود. من اصلاً با مقتول دشمنی نداشتم. ما از برادرش شاکی بودیم و حالا هم پشیمانم.

پس از اعتراف صریح متهم، وی به بازسازی صحنه جرم پرداخت و با تکمیل تحقیقات پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه 10 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا اکبر بزودی محاکمه شود.این در حالی است که اولیای دم برای متهم درخواست حکم قصاص کرده‌اند.

منبع: ایران

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها