سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت شناسی| روانشناسی شخصیت | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

روانشناسی شخصیت | خیانت‌کارها این شکلین !

روانشناسی شخصیت | خیانت‌کارها این شکلین !

تست خیانت به شریک زندگی؛ ارتباط کلید یک رابطه سالم است. اما گاهی اوقات عدم ارتباط درست و درک همدیگر، ممکن است افراد را به راه نادرست بکشاند. اما، خیانت هرگز قابل توجیه نیست.

خبرنگار اصغر اصغری: کارشناسان می گویند: تصاویر توهم نوری بخشی از شخصیت شما را آشکار می سازند که شما از آن بی اطلاع هستید. برخی از آن ها را باید با مهارت هوشی، بینایی، دقت… حل کنید. اما برخی دیگر از توهمات نوری جنبه ها و ویژگی های شخصیتی شما را آشکار می سازند.

بر اساس Tourtango  این تست شخصیت به شما کمک می کند. تا بفهمید که چقدر احتمال دارد به شریک زندگی خود خیانت کنید.

به تصویر نگاه کنید و آنچه ابتدا چشمان شما را به خود جلب می کند، پاسخ سوال تان را خواهد داد.

پرنده ها

کارشناسان می گویند: اگر اول پرنده ها را دیدید، شما فردی هستید که همیشه برای وفاداری برنامه ریزی می کنید و تا زمانی که فردی را نامناسب نیابید، وفادار خواهید بود. به سرنوشت و تقدیر باور دارید. اما در انتخاب شریک زندگی خود دقت کنید. زیرا شاید نتوانید خیانت را برتابید.

معنی دیدن کلبه در تست خیانت به شریک زندگی

اعتقاد بر این است افرادی که ابتدا کلبه را می بینند، افرادی هستند که به طور مرتب در یک رابطه خیانت می کنند. این چیزی نیست که شما از قبل برنامه ریزی کرده باشید. «صادقانه بگویم، اگر درست و با صداقت عمل کنید، هیچگاه مجبور به خیانت نخواهید شد.»

به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی، در مورد نیازهای خود با همسرتان صحبت کنید.

درخت

کارشناسان می گویند: اگر اول درخت را دیدید، احتمال زیادی وجود دارد که هرگز خیانت نکنید. تمایل دارید احساسات و غرایز خود را کنترول کنید. در تصمیماتی که می گیرید ثابت قدم می مانید و این امر به قیمت خوشبختی شما تمام می شود.

وفادار ماندن خوب است اما ماندن در رابطه ای که در آن خوشحال نیستید تصمیم هوشمندانه ای نیست. بنابراین شریک زندگی خود را با دقت انتخاب کنید.

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها