سایت هواداری باشگاه استقلال

قیمت مرغ | قیمت مرغ در بازار امروز

قیمت مرغ ارزان شد؟ | قیمت مرغ در بازار امروز اعلام شد

قیمت مرغ ارزان شد؟ | قیمت مرغ در بازار امروز اعلام شد

قیمت جدید مرغ اعلام شد.رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به اقدامات این سازمان در تأمین و نظارت بر توزیع مرغ و گوشت قرمز، گفت: هیچگونه کمبود یا محدودیتی در توزیع این دو کالای اساسی وجود ندارد.

خبرنگار شایلین بهبودی:

برادری افزود: جهاد کشاورزی استان تهران با تلاش‌های شبانه‌روزی و جلسات مستمر با اتحادیه‌ها، کشتارگاه‌ها و سایر تشکل‌ها، روزانه ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ تن گوشت مرغ گرم در سطح شهر تهران و ۱۶ شهرستان تابعه توزیع می‌کند.

وی تصریح کرد: جهاد کشاورزی تنها متولی تأمین و مدیریت عرضه با قیمت مصوب است و نظارت بر مراکز عمده و خرده فروشی میادین میوه و تره‌بار از طریق جهاد کشاورزی منتج به عرضه مرغ به‌نرخ مصوب شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: میادین میوه و تره‌بار عمده استان تهران و امین‌آباد به‌عنوان پایانه و سکوی عرضه وظیفه توزیع گوشت مرغ تأمین‌شده توسط جهاد کشاورزی استان را به کاسبین سطح شهر، اصناف، رستوران‌ها، پزنده‌ها، پادگان‌ها و سایر مراکز عرضه با قیمت عمده ۷۳هزار تومان به‌عهده دارند.

وی قیمت این کالای پروتئینی را در این میادین ۷۳ تا ۷۸ هزار تومان عنوان کرد و افزود: روزانه ۳۰۰ تن مرغ منجمد نیز در سطح میادین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شهرستان‌ها درحال عرضه است و قیمت‌ها تحت نظارت بازرسین قرار دارد.

برادری نیاز روزانه استان تهران به گوشت مرغ را ۱۴۰۰ تن اعلام کرد و گفت: ۴۰درصد این میزان با قیمت مصوب در میادین میوه و تره‌بار به‌صورت عمده و خرده توزیع می‌شود و مابقی نیز از طریق کشتارگاه‌های استان و استان‌های معین تأمین می‌شود.

وی با اشاره به عرضه گسترده گوشت قرمز بیان کرد: در زمان حاضر به‌منظور تنظیم بازار، گوشت قرمز گوسفندی به‌صورت شقه با قیمت هر کیلوگرم ۲۸۲ هزار تومان، گوشت قرمز گوساله به‌صورت بسته‌بندی با قیمت ۲۹۹ هزار تومان و گوشت قرمز گوساله و گوسفند منجمد قطعه‌بندی با قیمت هر کیلوگرم از ۲۱۵ تا ۲۲۰ هزار تومان توزیع می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اضافه کرد: این اقلام با هدف سهولت در دسترسی شهروندان علاوه بر میادین، در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شهرستان‌ها نیز بدون محدودیت در حال توزیع است و کمبودی در بازار نداریم.

 

منبع: اقتصاد آنلاین

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها