سایت هواداری باشگاه استقلال

پیش فروش خودرو اقساطی| پیش فروش خودرو جدید | پیش فروش ایران خودرو 1401

پیش فروش خودرو با اقساط 36 ماهه تعداد محدود| آپشن وسوسه‌انگیز که نمیتونی ازش بگذری!

پیش فروش خودرو با اقساط 36 ماهه تعداد محدود| آپشن وسوسه‌انگیز که نمیتونی ازش بگذری!

شرایط فروش اقساطی پیکاپ T۸ با موعد تحویل ۱۵ روزه از سوی کرمان موتور اعلام شد.

 

خبرنگار اصغر اصغری: شرکت کرمان موتور مشخصات و جدول قیمت فروش اقساطی خودروی کی ام سی T8 را به مناسبت شب یلدا به همراه خدمات ویژه منتشر کرده است.

در این طرح فروش، قیمت قطعی پیکاپ تی 8 یک میلیارد و 650 میلیون تومان می باشد. بر اساس اعلام کرمان موتور شرایط فروش از روز شنبه مورخ دوم دی ماه آغاز می شود و تا 15 دی  ادامه خواهد داشت.

شرایط فروش برای پیکاپ T8 در این طرح، با اقساط 18، 24، 30 و 36 ماهه در نظر گرفته شده است. در تمامی موارد، تحویل خودرو، 15 روزه خواهد بود.

در طرح فروش 18 ماهه، پیش پرداخت 550 میلیون بوده و اقساط به صورت ماهیانه 30 میلیون تومان است. برای یک ماه پس از آخرین قسط نیز یک چک به مبلغ 650 میلیون تومان از مشتریان دریافت می شود.

پیش پرداخت طرح 24 ماهه مبلغ 650 میلیون تومان است و اقساط ماهیانه نیز 20 میلیون تومان لحاظ شده است. برای بیست و پنجمین ماه (یک ماه پس از اتمام اقساط) هم یک فقره چک به مبلغ 600 میلیون تومان دریافت می شود. در این طرح به عنوان خدمات ویژه، سرویس ادواری رایگان تا 20 هزار کیلومتر برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

طرح 30 ماهه با پیش پرداخت 750 میلیونی و اقساط ماهیانه 15 میلیونی همراه است. چک تسویه حساب (یک فقره چک به تاریخ یک ماه پس از آخرین قسط) هم برای این طرح، مبلغ 500 میلیون تومان است. در طرح 30 ماهه، به عنوان خدمات ویژه، سرویس ادواری رایگان تا پیمایش 40 هزار کیلومتر برای مشتریان لحاظ شده است.

اما بی تردید جذاب ترین شرایط فروش این طرحِ یلدایی، نوع 36 ماهه آن است. در این طرح، مبلغ پیش پرداخت، اقساط ماهیانه و چک تسویه حساب (به تاریخ یک ماه پس از آخرین قسط) به ترتیب 850، 10 و 450 میلیون تومان است. سرویس های ادواری رایگان تا 60 هزار کیلومتر نیز از دیگر ویژگی های جذاب طرح 36 ماهه به حساب می آید که قطعا برای مشتریان، رضایت خاطر فراوانی را به همراه خواهد داشت؛ ضمن اینکه اقساط ماهیانه 10 میلیونی نیز امکان خرید این خودرو را برای قشر وسیع تری، فراهم می نماید.

متقاضیان جهت ثبت نام می توانند به سایت فروش کرمان موتور مراجعه نمایند.

منبع: بانک اول

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها