سایت هواداری باشگاه استقلال

یارانه | یارانه نقدی | کمک هزینه نقدی | یارانه حمایتی

یارانه نقدی زمستانه با سبد تغذیه و خدمات بهداشتی ! | بشکن و بالا بنداز این افراد

یارانه نقدی زمستانه با سبد تغذیه و خدمات بهداشتی ! | بشکن و بالا بنداز این افراد

پرداخت یارانه زمستانه دولت در قالب طرح یسنا آغاز شد. معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در این طرح مادران باردار، شیرده و دارای کودک زیر ۲ سال که نیازمند حمایت هستند، شناسایی شده و خدمات سبد تغذیه و بسته بهداشتی دریافت می‌کنند.

خبرنگار اصغر اصغری: ناصر عسکری نژاد امروز ۲۸ آذرماه با اشاره به اجرای پویش«یلدای مهربانی» در سطح استان کرمان گفت: هرساله با نزدیک شدن به شب یلدا تمام تلاش و همت خود را به کار می‌گیریم تا با تهیه بسته‌های معیشتی، یلدای شادی را برای خانواده‌های تحت حمایت رقم بزنیم.

وی افزود: در همین راستا مردم نوعدوست استان و حامیان نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۶*۰۳۴*۸۸۷۷* با پرداخت کمک‌های نقدی در این ‌کار خیر شرکت کرده و ایتام را همسفره خود کنند.

عسکری نژاد با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۷ هزار و ۷۴۰ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند، گفت: ۲۵۱۶ نفر از این ایتام و فرزندان محسنین فاقد حامی هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان تعداد کل حامیان ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را ۶۸ هزار و ۲۸۶ نفر اعلام کرد و افزود: این حامیان ماهیانه با کمک‌های نقدی و غیرنقدی از فرزندان معنوی تحت تکفل خود حمایت می‌کنند.

وی تصریح کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد در سراسر استان و یا از طریق سایت ekram.emdad.ir فرزندان معنوی خود را انتخاب و از آنها حمایت کنند.

منبع: اقتصادآنلاین

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها