سایت هواداری باشگاه استقلال

حقوق بازنشستگان| همسان سازی حقوق بازنشستگان| اخبار متناسب سازی حقوق بازنشستگان

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان چرب‌وچیل شد! | انتظار بازنشستگان جواب داد

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان چرب‌وچیل شد! | انتظار بازنشستگان جواب داد

نماینده مردم پاکدشت در مجلس با بیان اینکه یکی از اصلی ترین دلایل رد کلیات لایحه بودجه در مرتبه نخست عدم شفافیت همسان سازی حقوق بازنشستگان بود، گفت: مجلس در این زمینه پیگیر بوده و قطعا نسبت به اجرای آن تأکید دارد.

خبرنگار اصغر اصغری: فرهاد بشیری  با اشاره به بررسی لایحه بودجه 1403 در کمیسیون های تخصصی مجلس و کمیسیون تلفیق بودجه، عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که در مجلس دنبال خواهیم کرد، بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان است که همواره مجلس یازدهم به آن توجه داشته است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس در برنامه هفتم توسعه همسان‌سازی 90 درصدی بازنشستگان را مصوب کرد و این موضوع باید در بودجه نیز قید شود، افزود: یکی از دلایلی که صحن مجلس در وهله نخست با کلیات بودجه مخالفت کرد نیز شفاف نبودن وضعیت همسان سازی حقوق بازنشستگان بود.

وی تأکید کرد: چشم امید بازنشستگان، امروز به مجلس است و ما نمایندگان قطعا امید آن‌ها را ناامید نخواهیم کرد و پیگیر تصویب این مهم در کمیسیون‌های تخصصی، کمیسیون تلفیق بودجه 1403 و نهایتا صحن علنی مجلس خواهیم بود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس افزود: یکی از وظایف دولت تأمین امنیت و آرامش بازنشستگان عزیز پس از انجام سال‌ها خدمت صادقانه است و مجلس برای فراهم شدن این فضا برای بازنشستگان، حرکت خواهد کرد./خانه ملت

منبع:فردانیوز

منبع: اقتصاد 100

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها