سایت هواداری باشگاه استقلال

عیدی دولت رئیسی | عیدی کارمندان| عیدی کارگران | عیدی کارمندان و کارگران

عیدی دولت رئیسی یک میلیون تومانی به این خانواده‌ها | اگر دریافت نکردی اینجا را کلیک کن

عیدی دولت رئیسی یک میلیون تومانی به این خانواده‌ها | اگر دریافت نکردی اینجا را کلیک کن

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از واریز هدیه یک میلیون تومانی به حساب مددجویان اقلیت‌های دینی به مناسبت سال جدید میلادی خبر داد.

خبرنگار اصغر اصغری: حسین خدرویسی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اعلام کرد: همزمان با میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و سال نو میلادی، هدیه یک میلیون تومانی کمیته امداد به حساب مددجویان اقلیت‌های دینی در سراسر کشور واریز شد.

وی افزود: همه خانوارهای تحت حمایت از اقلیت‌های دینی مسیحی، کلیمی و زرتشتی از این هدیه یک میلیون تومانی برخوردار شدند.

همچنین عباس اهرابی صبح دوشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: زنده نگه داشتن و پاسداشت مکتب حاج قاسم سلیمانی یک وظیفه همگانی است و امسال تقارن سالروز شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، فرصت مناسبی برای تبیین جایگاه و اهمیت خاص روحیه ولایت مداری، خدمت خالصانه و مومنانه و اشاعه و ترویج پیام مقاومت است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با بیان اینکه این نهاد در راستای بصیرت افزائی و بررسی نقش مکتب حاج قاسم سلیمانی، برنامه‌های مختلفی را تدوین کرده است، افزود: برگزاری جلسات معرفتی در راستای تبیین اندیشه‌ها و بررسی ابعاد شخصیت سردار دل‌ها برای جامعه هدف یکی از این برنامه‌ها است.

وی ادامه داد: دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، ترویج، تبلیغ و اجرای طرح حامی یابی فرزندان اکرام و محسنین، برپایی میز خدمت جهادی، تداوم کمک‌های مومنانه، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، عطرافشانی مزار مطهر شهدا و فضاسازی محیط اداری از دیگر برنامه‌های این نهاد در این ایام می‌باشد.

اهرابی با اشاره به برنامه‌های این نهاد به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن گفت: تکریم مادران شهدا، تقدیر از بانوان خیّر، حضور در خانه سالمندان و دلجویی از مادران تحت پوشش، خدمات ویژه به مادران نخبه تحت پوشش و برنامه‌هایی مختص همکاران زن شاغل در این نهاد، از اقدامات طی این هفته می‌باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان اضافه کرد: همزمان با ۱۴۵۳ سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) تعداد ۱۴۵۳ خدمت مشاوره توسط کلینیک رُز برای مددجویان این نهاد ارائه می‌شود.

وی به برگزاری همایش مادر توانمند و کارگاه مهارت فرزند پروری طی هفته بزرگداشت مقام زن اشاره کرد و افزود: به مناسبت این ایام فرخنده و بزرگ و دهه بصیرت ۱۸۳ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش اهدا خواهد شد.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها