سایت هواداری باشگاه استقلال

وام قرض الحسنه | وام قرض الحسنه فوری | وام فوری قرض الحسنه

وام قرض الحسنه جذاب با آپشن‌های مادرانه! | خیلی آسان وام بدون بهره بگیر

وام قرض الحسنه جذاب با آپشن‌های مادرانه! | خیلی آسان وام بدون بهره بگیر

رییس صندوق رفاه دانشجویان از ارائه وام قرض الحسنه فرزند آوری برای مادران دانشجو خبر داد و گفت: به ازای هر فرزند ۷ میلیون تومان وام ارائه می شود.

خبرنگار اصغر اصغری: مسعود گنجی رییس صندوق رفاه دانشجویان درباره وام قرض الحسنه ضمن تبریک روز مادر به تمام مادران بخصوص مادران دانشجو، گفت: امیدوارم که دانشجویان با الگوگیری از حضرت فاطمه‌الزهرا (س) ادامه‌دهنده راه ائمه اطهار باشند و ما هم در این مسیر در تلاش هستیم تا امکانات رفاهی را برای دانشجویان فراهم کنیم.

آپشن‌های وام قرض الحسنه

وی با بیان اینکه چهار نوع وام تحصیلی، ‌ ضروری، ودیعه مسکن و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را داریم که به دانشجویان تعلق می‌گیرد، اظهار داشت: وام ضروری در موارد محدودی مانند ازدواج، فرزندآوری یا دانشجوی نخبه یا کارآفرین بودن به دانشجویان تعلق می‌گیرد؛ همچنین سعی‌مان بر این است که در طرح قانون جوانی جمعیت نیز به آنچه قانون تعیین کرده عمل کنیم.

وام قرض الحسنه بدون محدودیت

رییس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: ما برای امکانات رفاهی و کمک به دانشجویان وام ازدواج را در نظر گرفتیم و مبلغ برای زوج‌هایی که ثبت‌نام کردند، واریز شده است. در این میان برای مادران دانشجو هم وام فرزندآوری را فراهم کردیم که به ازای هر فرزندی که متولد می‌شود، مبلغ ۷ میلیون تومان را در اختیار مادران دانشجو قرار می‌دهیم و برای پرداخت و ثبت‌نام این وام‌ها هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد.

منبع: مهر

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها