سایت هواداری باشگاه استقلال

وام فوری | وام فوری جدید | وام فوری بدون ضامن

وام فوری قرض‌الحسنه 700 میلیونی بدون ضامن! | فقط با یک امضا وام با بازپرداخت 5 ساله بگیر

وام فوری قرض‌الحسنه 700 میلیونی بدون ضامن! | فقط با یک امضا وام با بازپرداخت 5 ساله بگیر

سقف یک نوع وام فوری قرض الحسنه به ۷۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا می کند.

خبرنگار اصغر اصغری: برخی از بانک‌ها و موسسات مالی در برخی کشورها وام ازدواج ارائه می‌دهند. این وام‌ها معمولاً به منظور کمک به جوانان در تشکیل خانواده و هزینه‌های مربوط به ازدواج اعطا می‌شوند.

 

 پیش از این وام ازدواج در سقف ۱۸۰ الی ۲۲۰ میلیون تومان پرداخت می‌شد. در ادامه جزییات افزایش، روش و شرایط دریافت وام ازدواج را بخوانید.

ولی اسماعیلی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روز گذشته خبر از افزایش رقم وام ازدواج داد و در مصاحبه با تسنیم عنوان کرد: یکی از بحث‌های مهمی که در نشست کمیسیون اجتماعی مجلس طرح و بررسی شد، افزایش وام ازدواج جوانان بود که یکی از وظایف ما در کمیسیون اجتماعی است. در همین راستا اعضای کمیسیون با پیشنهاد پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان وام ازدواج برای زوج و زوجه (جمعاً ۶۰۰ میلیون) و ۳۵۰ میلیون وام ازدواج برای زوج تا ۲۵ سال و زوجه تا ۲۳ سال (جمعا ۷۰۰ میلیون تومان) موافقت کردند.

شرایط دریافت وام فوری ۷۰۰ میلیونی چیست؟

پس از ابلاغ مصوبه وام ازدواج ۷۰۰ و ۳۰۰ میلیونی بانک‌ها موظف به پرداخت وام با ارقام جدید هستند. هنوز ابلاغیه به صورت رسمی به بانک‌ها اعلام نشده است اما شرایط و روش دریافت وام ازدواج تغییر نکرده است و پس از ابلاغیه با روش زیر می‌توانید برای دریافت وام اقدام کنید.

ازدواج زوجین به صورت عقد رسمی و دفتری ثبت شده و دارای سند ازدواج باشند. ( هر مدرک مشابه دیگری که در ادیان رسمی کشور مرسوم بوده و توسط مرکز اقلیت‌های رسمی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید است نیز قابل قبول خواهد بود.)

تاریخ ازدواج زوجین بعد از ۱ فروردین ۱۳۹۸ باشد.

زوجین دارای تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران باشند؛ صرف نظر از این که در داخل یا خارج از کشور ساکن هستند.

زوجین کارت ملی دائم یا موقت جمهوری اسلامی ایران را داشته باشند.

متقاضیان وام ازدواج باید کد پستی محل سکونت خود را ارائه دهند.

هر یک از زوجین باید یک ضامن معتبر و مورد تایید بانک را معرفی کند و به جز ضامن، نیاز به تهیه سفته به مبلغ مورد نظر نیز وجود دارد.

هیچ یک از زوجین قبلا از وام ازدواج استفاده نکرده باشند. در واقع به هر فرد فقط یک بار وام ازدواج تعلق می‌گیرد.

برای دریافت وام ازدواج با توجه به الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت از سربازی نیاز نیست. بنابراین متقاضیان آقا که هنوز به خدمت سربازی اعزام نشده باشند نیز امکان دریافت وام را دارند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام فوری ۷۰۰ میلیونی 

ارائه اصل و کپی از سند ازدواج (عقدنامه)

ارائه اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه هر دو طرف (حتی اگر فقط یکی از زوجین متقاضی دریافت وام باشد.)

ارائه اصل و کپی از کارت‌ملی زوجین

ارائه کد پستی و آدرس دقیق محل سکونت زوجین

ارائه کد رهگیری ۱۰ رقمی دریافت شده از سامانه اینترنتی ازدواج

ارائه اصل و کپی از شناسنامه و کارت‌ملی ضامن

روش ثبت‌ نام وام فوری ۱۴۰۳

ثبت‌نام وام ازدواج در دو مرحله، یک مرحله به صورت اینترنتی و یک مرحله حضوری انجام می‌شود. تمامی زوجین که درخواست وام ازدواج در سال را دارند، ابتدا باید درخواست خودشان را از طریق سامانه اینترنتی وام ازدواج به ثبت برسانند. توجه داشته باشید که ثبت‌نام هر یک از زوجین باید به صورت جدا در سامانه انجام شود.

به سامانه اینترنتی وام ازدواج به آدرس cbi.ir (http: //cbi.ir/) مراجعه کنید و روی گزینه «سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج» کلیک کنید.

در صفحه جدید، از طریق منوی سمت راست، روی گزینه «ثبت‌نام جدید» کلیک کنید.

در این مرحله لازم است اطلاعات مورد نظر را به دقت پر کنید. اطلاعاتی از قبیل شماره ملی، تاریخ تولد، تاریخ ازدواج، شماره موبایل و… باید وارد شود. در وارد کردن شماره موبایل دقت به خرج دهید، چرا که کد رهگیری به شماره شما ارسال می‌شود و این کد را باید برای تکمیل مراحل وام ازدواج داشته باشید.

بعد از پر کردن فیلدها، روی گزینه «ادامه» بزنید و سایر اطلاعات درخواستی از جمله بانک و شعبه انتخابی خودتان را پر کنید.

در نهایت یک کد رهگیری ۱۰ رقمی به شماره موبایل متقاضی ارسال می‌شود. در نگهداری این کد دقت داشته باشید تا امکان تکمیل مراحل ثبت‌نام وام ازدواج وجود داشته باشد.

منبع: تیتر کوتاه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها