سایت هواداری باشگاه استقلال

درگذشت بازیگر معروف | درگذشت بازیگر مشهور | جان باختن آقای بازیگر

جان‌باختن آقای بازیگر معروف شبکه پنج در سانحه سقوط هواپیما | مرگ دردناک آقای بازیگر همراه دو دخترش

جان‌باختن آقای بازیگر معروف شبکه پنج در سانحه سقوط هواپیما | مرگ دردناک آقای بازیگر همراه دو دخترش

کریستین الیور بازیگر سریال هشدار برای کبرا ۱۱ جان خودش را در سانحه هوایی از دست داد این سریال از شبکه 5 پخش میشد.

خبرنگار اصغر اصغری: گمان می‌رود که کریستین الیور ۵۱ ساله و ۲ دخترش [مادیتا ۱۰ و آنیک ۱۲ ساله]روز پنجشنبه پس از سقوط هواپیمایشان در دریای کارائیب و اطراف جزیره کوچک پتی نویس جان خودشان را از دست دادند. غواصان محلی جسدشان را پیدا کرده، از هواپیما بیرون آوردند و سپس به پرسنل گارد ساحلی تحویل دادند.

به گفته مقامات محلی هواپیمای شخصی کریستین الیور ظهر روز پنجشنبه از فرودگاه جی اف میچل خارج شد و به سمت سنت لوسیا حرکت کرد، اما اندکی پس از برخاستن با مشکلات فنی مواجه شد و در اقیانوس سقوط کرد.

کریستین الیور در شهر سل آلمان به دنیا آمد و در فرانکفورت بزرگ شد. او در سن ۲۱ سالگی به آمریکا رفت تا حرفه مدلینگ و بازیگری را دنبال کند. الیور بیشتر برای بازی در فیلم‌های «مسابقه سرعت»، «آلمانی خوب»، «والکری» و «ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت» و «سه تفنگدار» شناخته شد. کریستین الیور / با نام اصلی کریستین کلپسر یک بار نامزده امی ۲۰۱۸ شده بود و با چند سریال نتفلیکس در سال‌های اخیر همکاری داشت.

هشدار برای کبرا ۱۱ یک سریال تلویزیونی آلمانی است که داستانش دربارهٔ یک تیم دو نفره از پلیس بزرگراه است. این سریال در بیش از ۱۲۰ کشور به نمایش درآمده است. تا به حال ۴۵ فصل از این سریال منتشر شده است.

سریال هشدار برای کبرا ۱۱

 سری جدید سریال جذاب و پرطرفدار هشدار برای کبرا ۱۱ (فصل ۴۸) به کارگردانی فرانکو توزا و کریستین پاشمن روانه آنتن تلویزیون شد.

فصل 48 سریال "هشدار برای کبرا 11" محصول 2021 آلمان است که در 8 قسمت 45 دقیقه‌ای روی آنتن می‌رود.

بنابراین گزارش، بی هیچ دردی، آزادی مشروط و... عنوان فهرست سری جدید این مجموعه جذاب و پرطرفدار پلیسی است که هر هفته پنجشنبه‌ها ساعت 23 از قاب شبکه پنج تماشایی می‌شود.

سریال "هشدار برای کبرا 11" شروع موفقیت‌آمیز خود را سال 1996 در شبکه RTL آلمان آغاز کرد. 2 شخصیت اصلی سریال، 2 افسر پلیس بزرگراه آلمان هستند که کار تعقیب مجرمان در بزرگراه‌ها و تأمین امنیت در جاده‌های اطراف شهر را به عهده دارند.

حادثه، برخورد، تصادف، پرواز خودروها در هوا و انفجار تقریباً پای ثابت تمام قسمت‌های این سریال آلمانی است.

منبع: جی پلاس

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها