سایت هواداری باشگاه استقلال

وام فوری کم بهره| وام فوری قرض الحسنه | وام فوری کم بهره

متقاضیان وام فوری کم بهره، 290 میلیونی بخوانند | فقط با یک ضامن وام فوری 4 درصد کارمزد بگیر!

متقاضیان وام فوری کم بهره، 290 میلیونی بخوانند | فقط با یک ضامن وام فوری 4 درصد کارمزد بگیر!

بانک گردشگری به منظور پاسخگویی به نیازمندی نقدینگی مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «پارسا» را تدارک دیده است. سقف این وام فوری تا 299 میلیون تومان بوده و در گروه تسهیلات قرض الحسنه قرار می‌گیرد.

خبرنگار اصغر اصغری: اشخاصی که نسبت به دریافت وام فوری 299 میلیون تومانی بانک گردشگری مایل هستند، باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح و میانگین مورد نظر بانک را ایجاد کرده باشند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و سودی به آن تعلق نمی‌گیرد.

تنها روی این تسهیلات کارمزد دو یا چهار درصدی بسته شده است. افراد ظرف مدت 36 ماه امکان پرداخت اصل پول و اقساط آن را به بانک خواهند داشت. متقاضیان این تسهیلات نیاز به ضامن رسمی مورد قبول بانک دارند. افرادی امکان درخواست این تسهیلات را داشته و تقاضای آن‌ها برای طرح پارسا مورد بررسی قرار می‌گیرد که بدون بدهی معوق بانکی بوده و در لیست سیاه قرار نداشته باشند.

با در نظر گرفتن مبلغ وام، حداکثر میزان کارمزد و زمان بازپرداخت در نظر گرفته شده، میزان هر قسط به 9 میلیون و 90 هزار و 909 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 12 میلیون تومان و جمع رقم وام و سود آن نیز 312 میلیون و 100 هزار تومان خواهد بود.

نگاهی گذرا به زمان شروع فعالیت و خدمات کنونی بانک گردشگری

بانک گردشگری به منظور گسترش حوزه گردشگری و موارد مرتبط با آن در سال 1389 مجوز فعالیت دریافت کرد. این بانک همچنان بر صنعت گردشگری تاکید دارد اما در حوزه‌های دیگر بانکی نیز خدمات ارائه می‌دهد. علاوه بر تسهیلات و خدمات بانکی گردشگری، این مجموعه ارائه دهنده خدمات اینترنتی، تجارت الکترونیک، بانکداری اختصاصی، اوراق بانکی، انواع حساب و خدمات ارزی و … است.

منبع: بانک اول

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها