سایت هواداری باشگاه استقلال

وام قرض الحسنه فوری | وام فوری | وام بدون ضامن

وام قرض الحسنه فوری بدون ضامن 50 میلیونی | الان وام میگیری 3 سال دیگه پس میدی!

وام قرض الحسنه فوری بدون ضامن 50 میلیونی | الان وام میگیری 3 سال دیگه پس میدی!

صاحبان سپرده قرض الحسنه در بانک سینا در صورت تمایل امکان درخواست برای وام قرض الحسنه فوری 50 میلیون تومانی با سود 23 درصد و سقف پرداخت اقساط36 ماه را دارند.

خبرنگار اصغر اصغری: صاحبان سپرده قرض الحسنه در بانک سینا در صورت تمایل امکان درخواست برای وام قرض الحسنه فوری 50 میلیون تومانی طرح «لیلیوم» این مجموعه را دارند. این تسهیلات نیازی به صورت غیرحضوری و از طریق اپلیکیشن سیبانک قابل درخواست است. این طرح تسهیلاتی در گروه خدمات بانکداری خرد بانک سینا قرار دارد.

افرادی که حساب مورد نظر برای درخواست وام لیلیوم را دارند باید حداقل بین دو و حداکثر شش ماه میانگین سپرده ایجاد کنند. سود این تسهیلات 23 درصد اعلام شده و سقف مدت زمان پرداخت اقساط آن به 36 ماه می‌رسد. دریافت این وام به ارائه ضامن رسمی احتیاج ندارد اما بانک مشتریان را اعتبارسنجی می‌کند. این وام 50 میلیون تومانی به افرادی تعلق خواهد گرفت که رتبه اعتباری آ داشته باشند. حداکثر مبلغ این تسهیلات برای افراد دارای رتبه اعتباری بی 20 میلیون و رتبه اعتباری سی 10 میلیون تومان اعلام شده است.

اگر شخصی امکان دریافت وام 50 میلیون تومانی را داشته باشد، با توجه به نرخ سود و زمان بازپرداخت اعلامی، میزان هر قسط برای وی 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان خواهد رسید. جمع رقم وام و سود آن نیز 69 میلیون و 777 هزار و 499 تومان است.

امکان انتقال امتیاز طرح لیلیوم بانک سینا وجود دارد؟

لازم به ذکر است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه به مشتریان پرداخت می‌شود. افرادی که به هر دلیلی در جریان دریافت تسهیلات مذکور مایل به ادامه فرآیند نباشد، امکان انتقال امتیاز آن را دارند. منتهی امتیاز این تسهیلات تنها به پدر، مادر، همسر، فرزندان، خواهر یا برادر قابل انتقال است.

 

منبع: بانک اول

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها