سایت هواداری باشگاه استقلال

کمک معیشتی | یارانه کمک معیشتی

پرداخت کمک معیشتی 2 میلیونی به این خانوارها | کد دستوری ثبت نام را اینجا بخوانید!

پرداخت کمک معیشتی 2 میلیونی به این خانوارها | کد دستوری ثبت نام را اینجا بخوانید!

از اعتبار هزینه‌شده ۵۹۳۰ میلیارد ریال کمک معیشتی به ۷۰ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد بوده است.

خبرنگار اصغر اصغری: از ابتدای سال تا پایان آذر ماه پرداخت ۱۶۰۰ میلیارد تومان کمک معیشتی به نیازمندان و مددجویان زیر پوشش این نهاد در بخش‌های مختلف هزینه شده است.

رضا طوسی امروز (چهارشنبه، ۲۰ دی ماه) با بیان اینکه ۳۱۰ میلیارد ریال برای خدمات درمانی و بیمه‌های اجتماعی مددجویان هزینه شده است، گفت: پرداخت ۵۹۰ میلیارد ریال وام ضروری قرض‌الحسنه به ۲۹۰۰ نفر، ۶۹۰ میلیارد وام ودیعه مسکن به ۱۵۰۰ نفر و پرداخت ۴۰ میلیارد ریال اجاره مسکن به ۹۰۰۰ مددجو از دیگر خدمات امسال این نهاد بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان ادامه داد: هزینه‌کرد ۴۲۰ میلیارد ریال برای کمک به ازدواج ۱۳۵۱ نفر مددجو و پرداخت ۱۰۰ میلیارد ریال برای کمک به تامین ۱۷۰۰ مورد لوازم ضروری زندگی جزو خدمات کمیته امداد استان کردستان در سال ۱۴۰۲ بوده است.

وی پرداخت ۴۸۰۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ ۴۹۰۰ میلیارد ریال، کاریابی برای ۱۵۸ مددجو از طریق کارگاه‌ها و صاحبان مشاغل و آموزش فنی و شغلی ۱۴۰۰ نفر مددجو را از دیگر خدمات این نهاد در سال ۱۴۰۲ اعلام کرد.

طوسی بیان کرد: هزینه‌کرد ۴۶۰ میلیارد ریال برای خرید، ساخت و تعمیرات ۱۸۰۰ واحد مسکن مددجویی و پرداخت ۱۱۰ میلیارد ریال کمک‌هزینه تحصیلی و شهریه دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت از دیگر خدمات ۹ ماهه امسال بوده است.

وی با بیان اینکه ۲۱۰۰ میلیارد ریال از طریق خیران به نیازمندان اهدا شده است، گفت: معافیت سربازی ۱۱۲ نفر مددجو، تامین انشعابات رایگان برای ساخت مسکن مددجویان، اهدای بسته‌های غذایی، توزیع غذای گرم، خدمات آموزشی و فرهنگی از دیگر خدمات این نهاد بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان افزود: این خدمات فقط بخشی از خدمات امسال این نهاد بوده که درقالب کمک بلاعوض، تسهیلات و کمک خیران برای نیازمندان و مددجویان این استان هزینه شده است.

منبع: ايسنا

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها