سایت هواداری باشگاه استقلال

تعطیلی مدارس | تعطیلی ادارات | تعطیلی مدارس و ادارات

مدارس شنبه 23 دی تعطیل شد؟ | جشن تعطیلی دانش‌آموزان این استان!

مدارس شنبه 23 دی تعطیل شد؟ | جشن تعطیلی دانش‌آموزان این استان!

شنبه 22 دی 1402 تعطیل است؟ کدام یک از مدارس کشور فردا شنبه 23 دی ماه تعطیل است؟ جزئیات این خبر را در ادامه بخوانید.​

خبرنگار اصغر اصغری:  سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بارندگی‌ها در سواحل دریای خزر کاهش می‌یابد و در کل نوار غربی و دامنه‌های جنوبی البرز ادامه خواهد داشت. شنبه سامانه جدید از شمال غرب وارد کشور می‌شود که موجب بارش برف و باران در شمال غرب و مناطقی از غرب کشور می‌شود.

همچنین جاده‌های کوهستانی امروز خطر کولاک و ریزش سنگ دارند و تا ۲ روز آینده بارش‌ها در اغلب مناطق کشور ادامه خواهد داشت.

به طور کلی امروز جمعه در جنوب غرب آذربایجان غربی، غرب کردستان، کرمانشاه، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، شمال و شرق خوزستان و روز شنبه در آذربایجان‌های غربی و شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، گیلان و ارتفاعات زنجان، قزوین و البرز، بارش باران و برف، مه‌گرفتگی، در مناطق کوهستانی کولاک برف و ریزش احتمالی بهمن را شاهد خواهیم بود.

بر این اساس بروز اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، ریلی و هوایی، لغزندگی زمین در گردنه‌های کوهستانی، کاهش دید، سقوط سنگ از ارتفاعات، ریزش بهمن، کولاک برف، سیلابی شدن مسیل‌ها، طغیان رودخانه‌ها، آب‌گرفتگی معابر و قطع برق نواحی روستایی در نقاط سردسیر محتمل است.

مهم‌ترین توصیه‌های هواشناسی به هم‌وطنان شامل پرهیز از کوه‌نوردی، فعالیت‌های عمرانی و سفرهای غیر ضروری به‌ویژه در گردنه‌های برف‌گیر، خودداری از توقف در بستر و حاشیه رودخانه‌ها، در نظر داشتن احتیاط هنگام عبور از حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و تجهیز خودروها به وسایل زمستانی در مناطق سردسیر است.

شاخص آلودگی هوا در روزهای گذشته رشد صعودی نداشته و پاک اعلام شده است. به طور کلی به دلیل آلودگی هوا که بسیاری از شهرهای کشور از جمله اصفهان، کلانشهرهای کشور و شهرهای صنعتی را در گیرخود می کند منجر به تعطیلی مدارس می شود..

مدارس 23 دی تعطیل شد؟

در 24 ساعت گذشته شاخص آلودگی هوا 56 بود و در حال حاضر نیز در وضعیت سالم قرار دارد. با توجه به اینکه برخی از ایستگاه های پایش آلودگی هوای اصفهان شاخص های بالاتری دارند به همین جهت این احتمال وجود دارد که به دلیل آلودگی هوا مدارس اصفهان 23 دی تعطیل شود.

مدارس کدام استان ها شنبه 23 دی 1402 تعطیل است؟

به دلیل افزایش آلودگی هوا درصد احتمال تعطیلی مدارس کشور وجود دارد. البته این تعطیلی ها رابطه مستقیمی با افزایش شاخص آلودگی هوا دارد. اگر افزایش آلودگی هوا ادامه داشته باشد می تواند باعث تعطیلی مدارس کشور (شنبه 23 دی 1402) شود.

مدارس تعطیل شنبه  است؟

 مدارس اصفهان شنبه تعطیل است؟ آیا مدارس اصفهان 23 دی 1402 تعطیل می شود؟ این سوالی است که در پی افزایش شاخص آلودگی هوا کاربران به دنبال پاسخ آن هستند. اما به راستی آیا مدارس اصفهان شنبه تعطیل است؟ شنبه 23 دی 1402 مدارس اصفهان تعطیل است؟

منابع رسمی تاکنون  هیچ مطلب یا خبری را مبنی بر تعطیلی مدارس روز شنبه یا تعطیلی مدارس 23 دی 1402 منتشر نکرده اند.

منبع: جایگاه 8

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها