سایت هواداری باشگاه استقلال

بسته معیشتی | توزیع بسته‌های معیشتی | بسته معیشتی جدید

بسته‌ معیشتی جدید توزیع شد! | نحوه ثبت نام متقاضیان بسته معیشتی

بسته‌ معیشتی جدید توزیع شد! | نحوه ثبت نام متقاضیان بسته معیشتی

بسته معیشتی مرکز به صورت رایگان به جامعه هدف مراکز افق ارائه می‌شود.

خبرنگار اصغر اصغری: حجت الاسلام والمسلمین علی دشتکی در گفت وگو با خبرنگار مهر از فعالیت مراکز افق در بقاع متبرکه استان البرز خبر داد و گفت: در مناسبت‌های مختلف خدمات اجتماعی توسط این مراکز به جامعه هدف و زائران و مجاوران ارائه می‌شود که از جمله آنها می‌توان به توزیع بسته‌ معیشتی میان جامعه هدف در تاریخ دوازدهم هر ماه اشاره کرد.

وی با اشاره به توزیع وسایل گرمایشی میان خانواده‌ها همزمان با آغاز فصل سرما مطرح کرد: آخرین همایش اجتماعی در تاریخ ۱۲ دی ماه برگزار و در آن یک هزار بسته معیشتی به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توزیع شد. در شب یلدا نیز در همایشی فوق العاده، توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی میان جامعه هدف صورت گرفت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز بیان کرد: علاوه بر این، خدمات بهداشتی و درمانی نیز به صورت مستمر هفته‌ای یک روز به جامعه هدف ارائه می‌شود و پزشکان افراد را به صورت رایگان ویزیت و برای آنها دارو تجویز می‌کنند. در صورتی که فردی نیاز داشته باشد نیز به بیمارستان معرفی می‌شود و بر اساس توافق و هماهنگی صورت گرفته بخشی از هزینه‌ها را ما تقبل می‌کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین دشتکی اظهار کرد: در این راستا نیاز جامعه هدف به مراکز مشاوره احساس و در این راستا یک مرکز مشاوره در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) کرج راه اندازی شد که به صورت رایگان به جامعه هدف مراکز افق خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهد و در آینده نزدیک زائران و مجاوران و افراد دیگر نیز می‌توانند با پرداخت ۳۰ درصد تعرفه معین، از خدمات این مرکز استفاده کنند.

منبع: مهر

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها