سایت هواداری باشگاه استقلال

مهرانه مهین ترابی | هم‌بازی مهرانه مهین ترابی

هم‌بازی مهرانه مهین ترابی درگذشت | روحش شاد یادش گرامی!

هم‌بازی مهرانه مهین ترابی درگذشت | روحش شاد یادش گرامی!

اسفندیار ابراهیمی بازیگر و گوینده در سن ۶۷ سالگی شب گذشته براثر بیماری از دنیا رفت او در فیلم سفر پرماجرا همبازی مهرانه مهین ترابی بود.

خبرنگار اصغر اصغری: مراسم تشییع و خاکسپاری اسفندیار ابراهیمی دوشنبه، ۲۵ دی‌ماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) انجام می‌شود

اسفندیار ابراهیمی کیست

اسفندیار مجتبی‌زاده ابراهیمی متولد سال ۱۳۳۵ بازیگر و گوینده رادیو و تلویزیون اهل ایران بود. او یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲ در سن ۶۷ سالگی بر اثر بیماری درگذشت. مراسم تشییع و خاکسپاری این بازیگر دوشنبه، ۲۵ دی‌ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا انجام می‌شود.

آقای ابراهیمی بیش از ۲۰ سال در سینما، در جلوی دوربین و پشت صحنه فعالیت می‌کرد و گوینده رادیو هم بود. او سال ها در زمینه بازیگری، مدیریت تولید سینما و دوبله فعالیت داشت. فیلم‌های «ترن»، «شاید وقتی دیگر»، «پری» و «سفر پرماجرا» از جمله آثارش محسوی میشود که در آنها ایفای نقش کرده است.

نمایش های «پزشک نازنین»، «بورژوای نجیب‌زاده»، «پدر» و «سوءتفاهم» به کارگردانی علی پویان، «پیروزی در شیکاگو» داود رشیدی از دیگر آثار هنری وی در بخش تئاتر می باشد.

علت فوت و درگذشت اسفندیار ابراهیمی

اسفندیار‌ابراهیمی بازیگر و گوینده در سن ۶۷ سالگی از دنیا رفت. کیانوش گرامی – نایب رییس انجمن بازیگران سینما و تلویزیون – با تایید این خبر به ایسنا گفت:‌ اسفندیار ابراهیمی که بیش از ۲۰ سال بود در سینما، در جلوی دوربین و پشت صحنه فعالیت می‌کرد و گوینده رادیو هم بود، شب گذشته براثر بیماری درگذشت.

دیدگاه خود را ارسال کنید

  • مجیدکردآبادی

    عالی‌بود.!!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها