سایت هواداری باشگاه استقلال

بسته معیشتی | توزیع بسته‌های معیشتی | بسته معیشتی جدید

توزیع بسته معیشتی در این مراکز | متقاضیان بسته معیشتی بخوانند!

توزیع بسته معیشتی در این مراکز | متقاضیان بسته معیشتی بخوانند!

بر اساس آمارهای موجود از ابتدای سال تاکنون ۱۵۰ میلیارد تومان کمک مردمی در مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است.

خبرنگار اصغر اصغری: روح الله صالحی با اشاره به فعالیت ۱۸۲ مرکز نیکوکاری در استان زنجان و توزیع بسته معیشتی و کمک های نقدی به نیازمندان اظهار کرد: ۶۰ مرکز از این مراکز به صورت تخصصی در حوزه زکات، مسکن، فرهنگی، اشتغال، مددکاری، مشاوره و حقوقی فعالیت دارند. این مراکز در مساجد و دستگاه‌های اجرایی تشکیل می‌شود که یکی از مهمترین نکات در ارتباط با فعالیت این مراکز مدیریت آنها توسط مردم است به‌طوری‌که جمع‌آوری کمک‌ها و توزیع آن به‌صورت کامل توسط خود مردم با رعایت کرامت انسانی انجام می‌شود.

وی افزود: مراکز نیکوکاری با هدف توسعه و ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در زمینه شناسایی نیازمندان و ارائه خدمات مؤثر و هدفمند به مددجویان عزیز تحت حمایت این نهاد و سایر اقشار نیازمند جامعه فعالیت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به همراهی خوب خیرین در این مراکز گفت: بر اساس آمارهای موجود از ابتدای سال تاکنون ۱۵۰ میلیارد تومان کمک مردمی در مراکز نیکوکاری جمع‌آوری شده است که شامل کمک‌های نقدی و غیرنقدی و تخفیفات است.

صالحی با اشاره به اینکه کار و فعالیت نهاد کمیته امداد در سایه برنامه‌های محرومیت زدایی، ترویج همدلی، نوع دوستی و کمک مومنانه به اقشار نیازمند جامعه است، اضافه کرد: اعتماد افزایی در جامعه و اطمینان بخشی به کارکردهای اثرگذار این نهاد در حوزه محرومیت زدایی از طریق کار جهادی عالمانه و با تدبیر با هدف پای کار آوردن اقشار مختلف مردم از اولویت‌های کاری در بخش‌های مختلف این نهاد است.

دیدگاه خود را ارسال کنید

  • جواد قله خانی

    سلام من با خانواده شش نفره به سختی در خانه نیم کاره بدون حمام دسشویی درشهر بم خیابان شهید جزینی زاده کوچه ۸ پلاک۱۹

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها