سایت هواداری باشگاه استقلال

وام قرض الحسنه | وام قرض الحسنه فوری | وام فوری قرض الحسنه

وام قرض‌الحسنه فوری؛ سفارشی دو رو خشخاشی | افزایش مهلت بازپرداخت وام

وام قرض‌الحسنه فوری؛ سفارشی دو رو خشخاشی | افزایش مهلت بازپرداخت وام

برخلاف بسیاری از بانک‌ها که بر اساس سپرده‌گذاری افراد تصمیم به پرداخت وام می‌گیرند، بانک رسالت بدون سپرده گذاری و تنها به اعتبارسنجی دقیق افراد پرداخته و تسهیلات را به افرادی اعطا می‌کند که توانایی پرداخت اقساط را داشته باشند.

خبرنگار اصغر اصغری:بر این اساس  اگر شخصی حساب فعالی نداشته باشد، می‌تواند مبلغ مشخصی را در یک حساب وام قرض‌الحسنه سپرده‌گذاری کند و سپس درخواست وام کند. مهلت وام‌دهی و همچنین نرخ سود و کارمزد مشخصی توسط بانک اعلام شده‌ است که با سایر بانک‌ها متفاوت است.

بازپرداخت این وام‌ها معمولاً در مدت کوتاهی کمتر از یک سال انجام می‌شود و بر اساس شرایط تعیین‌شده در قراردادهای چندماهه اجرا می‌گردد. بانک رسالت، امکان تمدید وام را نیز ارائه می‌دهد و این امر به میانگین رسوب حساب و توانایی افراد برای پرداخت اقساط جدید بستگی دارد.

نسبت مبلغ وام به میزان سپرده با خواب سپرده در بازپرداخت ۱۲ ماهه و به ازای هر ۶ ماه خواب سپرده، ۱۰۰٪ افزایش ارزش‌گذاری محل سپرده به شما تعلق می‌گیرد. همچنین، هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده، ۲ قسط به مدت بازپرداخت افزوده می‌شود..

حداکثر زمان بازپرداخت وام قرض الحسنه

هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده، ۲ قسط به مدت بازپرداخت افزوده می‌شود.

به گزارش بانک اول بانک رسالت، سامانه‌ای را برای سهولت در ارائه خدمات به کاربران تدارک دیده است. شما می‌توانید با مراجعه به آدرس ibank.rqb.ir به سامانه وام بانک رسالت وارد شوید و تمامی مراحل ثبت‌نام و درخواست وام را به‌صورت آنلاین انجام دهید.

یکی از شرایط مهم برای اعطای وام فوری بانک رسالت بدون سپرده، انجام اعتبارسنجی بانکی در سامانه مرآت بانک رسالت است. برای انجام این اعتبارسنجی، می‌توانید به آدرس imerat.ir مراجعه کرده و اقدام به ثبت‌نام نمایید. پس از انجام این مرحله، با تایید اعتبار، قادر به ثبت درخواست وام خود خواهید بود.

شرایط لازم جهت ثبت‌نام و دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

برای درخواست وام فوری بدون سپرده از بانک رسالت، نیازی به حضور فیزیکی در شعبه ندارید. شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری، اقدام به ثبت درخواست وام خود کنید. برای این منظور، کافیست به سامانه اینترنتی بانک رسالت مراجعه کنید و درخواست تسهیلات فوری خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

در ابتدا باید یک حساب در بانک رسالت  افتتاح کنید. سپس، با گذشت حداقل سه ماه و حداکثر شش ماه از زمان قراردادن سپرده قرض الحسنه در بانک، می‌توانید درخواست وام خود را ثبت کنید

با ورود به سامانه آنلاین بانک رسالت، مراحل اعتبارسنجی خود را آغاز کنید

پس از گذشت ۷ تا ۱۰ روز کاری، نتیجه اعتبارسنجی به شما اطلاع داده می‌شود. در صورت تأیید به عنوان متقاضی ممتاز، می‌توانید به مراحل بعدی رفته و اقدامات لازم جهت دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده را انجام دهید

با ورود به سامانه درخواست وام فوری بانک رسالت، شما از طریق یک کد پیامکی، به یک آموزش تصویری دسترسی پیدا خواهید کرد. در این آموزش، مراحل ثبت درخواست وام به صورت واضح و قدم به قدم برای شما توضیح داده شده است.

پس از اتمام این مراحل، اگر هیچ مشکلی در ثبت درخواست وام فوری بانک رسالت وجود نداشته باشد، یک پیامک به شماره همراه شما ارسال خواهد شد. این پیامک شامل دستورالعمل‌های لازم برای مراجعه به بخش تسهیلات است تا در آخرین مرحله، امضای خود را بر روی درخواست بزنید و در نهایت، مبلغ وام خود را دریافت نمایید.

مدارک لازم جهت دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

مدارک لازم جهت دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده در اکثر شعب این بانک بصورت زیر میباشد، لذا پیش از هرگونه اقدامی، با مراجعه حضوری به شعبه مدنظر از مدارک کامل و مورد نیاز جهت دریافت این نوع تسهیلات آگاه شوید.

درخواست‌کننده وام باید یک ضامن رسمی و مدارک مرتبط با او را نیز ارائه نماید.

دریافت کننده وام و ضامن نباید دارای چک برگشتی و یا تسهیلات سررسید گذشته ٬ معوق و یا مشکوک الوصول در بانک ها باشند.

منبع: اقتصاد آنلاین

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها