سایت هواداری باشگاه استقلال

پیش فروش خودرو | سامانه یکپارچه فروش | پیش فروش خودرو جدید

استارت پیش فروش خودرو شاسی‌بلند با تخفیفات استثنایی دهه فجر| زوتی فقط و فقط یک تومن

استارت پیش فروش خودرو شاسی‌بلند با تخفیفات استثنایی دهه فجر| زوتی فقط و فقط یک تومن

فاز پیش‌تولید یا پیش‌فروش خودرو تأثیرات قابل‌توجهی بر بازار و صنعت خودروسازی دارد. این روند معمولاً با ارائه تخفیف‌ها یا شرایط ویژه به مشتریان در مرحله اولیه تولید یک مدل خودرو انجام می‌شود. تأثیر اصلی فاز پیش‌تولید، ایجاد احساس فوری برای خریداران و افزایش تقاضا در بازار است.

خبرنگار اصغر اصغری: این اقدام می‌تواند باعث ایجاد اشتیاق برای خرید، جلب مشتریان جدید، و حتی تسهیل فرآیند تولید و توزیع شود. همچنین، باعث ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان می‌شود و به ویژه در مواجهه با چالش‌های اقتصادی می‌تواند برای صنعت خودروسازی به عنوان یک راهکار استراتژیک عمل کند.برای شرکت‌های خودروسازی، پیش‌فروش مزایای مالی و تجاری زیادی دارد. این امکان را فراهم می‌کند که شرکت‌ها به صورت پیش‌فروش، سرمایه‌گذاری مورد نیاز برای تولید خودروها را از قبل جذب کنند و همچنین از پیش از وجود تقاضای واقعی برای محصولات خود مطلع شوند.به طور کلی، پیش‌فروش خودرو یکی از گزینه هایی است که برای شرکت‌های خودروسازی حائز اهمیت می‌باشد و تأثیرات قابل توجهی بر بازار و صنعت خودروسازی دارد.

در راستای ایجاد امکان ثبت نام متقاضیان و با توجه به برنامه افزایش تولید خودرو به اطلاع مشتریان و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند، شرایط فروش فوری متقاضیان عادی زوتی ۲۰۲۳ وارداتی در دهه فجر ۱۴۰۲ به شرح جدول ذیل اجرا خواهد شد.

نوع خودرو قیمت رنگ موعد تحویل

زوتی DL۵ مدل ۲۰۲۳   ۱.۰۵۹.۹۶۳.۰۰۰ تومان سفید ۹۰ روز کاری

۱. محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می‌باشد ).

۲. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

۳. امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی‌باشد

۴. متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

منبع: گسترش نیوز

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها