سایت هواداری باشگاه استقلال

هواشناسی | آب و هو | برف و یخبندان قطبی

آژیر هشدار هواشناسی؛ یخبندانی سخت در راه است! | صدای ناقوس تعطیلی مدارس در این استان‌ها

آژیر هشدار هواشناسی؛ یخبندانی سخت در راه است! | صدای ناقوس تعطیلی مدارس در این استان‌ها

سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و برف در بیشتر مناطق ایران و کاهش محسوس دما از امروز خبر داد.

اصغر اصغری: سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: برای روز جاری در کرمانشاه، لرستان، خوزستان، جنوب اصفهان و شمال فارس، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، همدان، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان، ارتفاعات رشته کوه البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، بارش برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در هرمزگان، فارس، جنوب شرق کرمان، سیستان و بلوچستان، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد. در سواحل خزر بارش باران در بقیه نقاط کشور نیز بارش پراکنده انتظار می‌رود.

آسمان تهران امروز ۱۳ بهمن‌ماه ابری، در بعضی ساعت‌ها با افزایش باد و بارش برف گاهی مه رقیق و رگبار باران با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۴ درجه سانتیگراد و طی شنبه ۱۴ بهمن‌ماه نیمه‌ابری و مه رقیق به تدریج وزش باد و کاهش ابر در بعدازظهر وزش باد شدید با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

از امروز جمعه تا یکشنبه در غالب مناطق کشور کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.

طی امروز و فردا اردبیل با کمینه دمای ۵- درجه سانتیگراد سردترین و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۷ و ۲۳ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین مراکز استان کشور گزارش شده است.

مدارس همدان در تمامی مقاطع تحصیلی غیرحضوری شد

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد:باتوجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، مراکز پیش دبستانی، مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم در سراسر استان، روز شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

فردا فعالیت برخی مدارس استان قم غیر حضوری شد 

مدیریت بحران استان قم: فردا شنبه فعالیت تمامی مدارس شهرستان‌های کهک، جعفرآباد و بخش‌های سلفچگان و خلجستان به علت بارش برف، برودت دما و یخبندان غیر حضوری خواهد بود.

فردا تمام مدارس مشهد مجازی است

آموزش‌وپرورش خراسان رضوی: باتوجه به بارش شدید برف و لغزندگی سطح معابر و جاده‌ها فردا شنبه (۱۴ بهمن ماه) تمام مدارس مشهد در شیفت صبح و عصر به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

 غیرحضوری شدن مدارس فیروزکوه در نوبت صبح فردا 

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران: به علت بارش برف، یخبندان آموزش در همه مقاطع تحصیلی نوبت صبح فیروزکوه در روز شنبه به صورت غیرحضوری و کلاس‌ها در بستر پیام‌سان شاد برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها