سایت هواداری باشگاه استقلال

فروش فوری خودرو | فروش فوری کرمان موتور| پیش فروش فوری کرمان موتور

گرد و خاک فروش فوری کرمان موتور در حراجی دهه فجر! | آتش بازی داغ جشنواره 22 بهمن کرمان موتور

گرد و خاک فروش فوری کرمان موتور در حراجی دهه فجر! | آتش بازی داغ جشنواره 22 بهمن کرمان موتور

کرمان موتور شرایط فروش نقدی این شاسی بلند جدید خود را اعلام کرده و قیمت این خودرو را در این طرح یک میلیارد و 340 میلیون و 500 هزار تومان تعیین کرده است.

خبرنگار اصغر اصغری: زمان تحویل کی ام سی x5 90 روز کاری و مدل خودرو 1403 اعلام شده است. این خودرو در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری، طوسی روشن متالیک قابل خرید است.

 ثبت نام اینترنتی و از طریق سایت کرمان موتور به نشانی https://kermanmotor.com/ انجام می شود و مالیات ارزش افزوده در این طرح 10 درصد اعلام شده است.

شرایط فروش و قیمت سه محصول کرمان موتور

در این بخشنامه جک J4 و KMC X5 به ترتیب با قیمت های ۷۷۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت نقدی و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به فروش می‌رسند. همچنین این خودروهای مونتاژی را می‌توان با رنگ‌های سفید، مشکی و خاکستری خریداری کرد.

کرمان‌موتور

پیکاپ KMC T8 هم با قیمت مصوب یک میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. برای این خودروی دو دیفرانسیل امکان خرید اقساطی با پیش‌پرداخت ۸۶۵ میلیون تومان هم فراهم است. در طرح فروش T8 به ازای هر دو ماه یک فقره چک ۲۰ میلیون تومان به شرکت ارائه می شود. این پیکاپ با اقساط دو ساله به مشتریان واگذار می شود و پس از چک آخر، یک چک دیگر به تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۵ به مبلغ ۶۰۰ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۳۰۰ تومان به شرکت کرمان موتور اعطا می‌شود.

همچنین در طول مدت گارانتی KMC T8 دوازده سرویس دوره‌ای تا ۶۰ هزار کیلومتر، به صورت رایگان برای مشتریان انجام می‌شود. مدل خودروهای تحویلی ۱۴۰۳ خواهد بود و پس از تکمیل مدارک مشتریان، KMC T8 طی ۶۰ روز کاری به خریداران تحویل داده می‌شود.در شرایط فروش سه محصول کرمان موتور ویژه بهمن ۱۴۰۲ به ازای هر ماه تاخیر ۳ درصد سود به مشتریان تعلق می‌گیرد. همچنین این سه مدل خودرو صرفاً با مدل سال ۱۴۰۳ به دست خریداران خواهند رسید.

منبع: اقتصاد صد

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها