سایت هواداری باشگاه استقلال

وام فوری بلاعوض | وام فوری قرض الحسنه | وام فوری کم بهره

توزیع وام فوری بلاعوض بین این افراد! متقاضیان وام اینجا را کلیک کنند

توزیع وام فوری بلاعوض بین این افراد! متقاضیان وام اینجا را کلیک کنند

در ۱۰ ماه نخست به یک هزار و ۸۲۰ خانواده، مستمری پرداخت‌ شده است.

خبرنگار اصغر اصغری: محمد آقاجانی در تشریح خدماتی همچون پرداخت مستمری و وام فوری بلاعوض بین خانواده های تحت پوشش کمیته امداد گفت: مستمری پرداختی در راستای رفع بخشی از نیازهای اساسی خانواده‌های تحت حمایت پرداخت می‌گردد که در ۱۰ ماه نخست ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به‌حساب ۱ هزار و ۸۲۰ خانواده واریز گردید.

وی ادامه داد: در کنار پرداخت مستمری ماهانه خدمات حمایتی دیگری مانند برگزاری دوره‌های فرهنگی و آموزشی، پرداخت کمک هزینه تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند، پرداخت تسهیلات کارگشایی به مددجویان ارائه می‌شود.

آقاجانی افزود: کمیته امداد یک مکان امداد رسان موقت برای رفع نیاز مددجویان و نیازمندان است که پس از اعطای وام مشاغل خانگی و تسهیلات خودکفایی به مددجویان و حصول اطمینان از خودکفایی و کسب درآمد و استقلال اقتصادی، آن‌ها را از چرخه حمایت خارج می‌کند و در طی این مدت ۱۱۰ خانواده به علت توانمند شدن از تحت حمایت خارج شده‌اند.

وی در پایان اظهار داشت: توانمندی خانواده‌ها یکی از اهداف امداد است و درصدد هستیم تا با برنامه‌ریزی مناسب و ارائه خدمات متنوع به مددجویان و افراد بی‌بضاعت گامی بلند و استوار در توانمندسازی و حمایت از خانواده‌های محروم منطقه برداریم.

منبع: مهر

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها