سایت هواداری باشگاه استقلال

بسته معیشتی | توزیع بسته‌های معیشتی | بسته معیشتی جدید

توزیع رمضانی «بسته معیشتی ارزاق» در تهران آغاز شد | ثبت‌نام متقاضیان در سامانه پایش

توزیع رمضانی «بسته معیشتی ارزاق» در تهران آغاز شد | ثبت‌نام متقاضیان در سامانه پایش

توزیع بسته های معیشتی تا الان پنج هزار خانواده پایش شده است هر بسته دو میلیون تومان شامل ارزاق ماه مبارک رمضان خواهد بود.

خبرنگار اصغر اصغری: مصطفی زیبایی نژاد مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری دهکده رمضان در ۴ پهنه خبر داد و گفت: این اقدام، در فرهنگسرای خاوران، بوستان لاله، اراضی عباس اباد‌ و برج میلاد برگزار می شود همچنین این اقدام در ٢٢ منطقه شهر هم اجرا خواهد شد. همه برنامه ها با رویکرد خانواده محوری است در این زمینه برنامه ریزی شده است‌.

زیبایی نژاد به برنامه های شهرداری برای روزه اولی ها اشاره کرد و تصریح کرد: امسال هم در این زمینه برنامه داریم و یک نماهنگ هم برگزار خواهد شد.

وی به برنامه شهرداری برای میلاد امام حسن (ع) اشاره کرد و گفت: برای اکثر مناسبت ها برنامه داریم و برای روز قدس هم برنامه ویژه ای داریم. برای عید سعید فطر برنامه داریم و علاوه بر برگزاری نماز عید،در۵پارک  هم از ٣ تا ۵ شب منتهی به غیدجشن بزرگی برگزار می شود.

 مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران گفت: توزیع بسته‌های معیشتی تا الان پنج هزار خانواده پایش شده است هر بسته دو میلیون تومان شامل ارزاق ماه مبارک رمضان خواهد بود که از ردیف بودجه سازمان که حمایتی است برای افراد کم برخوردار صرف می شود ؛ پایش با همکاری مرکز امور دینی اتفاق افتاده است.

همچنین در این نشست آذر سرا دبیر جشنواره های شهرداری گفت: در بوستان لاله ایجاد شهر رمضان را داریم؛ برنامه ریزی ما از افطار تا پاسی از شب خواهد بود؛  سفره داران شهر من، آشپزباش، شهر رمضان، موج آرمان، دید و لنز، کودک و مادر، کافه بازی و بازی های الکترونیکی شهر من، جام رمضان، با من حرف بزن بخشی از این برنامه هاست؛ البته در حوزه کودک هم نقاشی سفره ها و کودک خلاق را در نظرداریم.

منبع: برنانیوز

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها