سایت هواداری باشگاه استقلال

ایران خودرو | قیمت محصولات ایران خودرو | جشنواره ایران خودرو

اینترنت رایگان عیدانه با کدفعال‌سازی | کادو ایرانسل به مشتریانش

اینترنت رایگان عیدانه با کدفعال‌سازی | کادو ایرانسل به مشتریانش

به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، یک بسته اینترنت رایگان برای مردم در نظر گرفتیم که مردم با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند می‌توانند این بسته را دریافت کنند.

خبرنگار اصغر اصغری: عیسی زارع‌پور امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت اظهار کرد: به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، یک بسته اینترنت رایگان برای مردم در نظر گرفتیم که حجم آن ۵ گیگ معادل ۱۲ گیگ ترافیک داخل است. مردم با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند می‌توانند این بسته را دریافت کنند. تا عید فطر امکان استفاده از این بسته وجود دارد.

وی ادامه داد: سال گذشته در چنین روزهایی فیبرنوری در کشور ۲.۵ میلیون نفر را پوشش می داد در حال حاضر این عدد سه برابر شده و به بیش از ۷ میلیون رسیده است. اینترنت پرسرعت ۱۰۰۰ مگ بر ثانیه برای ۳۵ درصد مردم فراهم شده است. الان حدود ۶۰ درصد خدمات از طریق پنجره هوشمند دولت انجام می شود و بیش از ۴۰ میلیون نفر از مردم از این امکان استفاده می کنند.

با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی زمستان و استقبال مشتریان شاتل از شرایط ویژه خرید بسته‌های ترافیک، تخفیف‌های ویژه‌ای برای خرید بسته‌های متنوع ترافیک نقره‌ای در پایان اسفند‌ماه در نظر گرفته شده است. از این ‌روی، بسته‌های ترافیک نقره‌ای ۵۰، ۱۵۰ و ۳۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با تخفیف‌ ویژه از ۲۲ تا ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ در سراسر کشور ارائه می‌شود.

عیدی همراه اول ۱۴۰۰ بسته نوروزی همراه اول 1400 طرح عیدانه همراه اولکد چهارشنبه سوری همراه اول ۱۴۰۲ و کد دستوری مکالمه و اینترنت هدیه رایگان به مناسبت چهارشنبه سوری 1402 در ادامه مطلب.

چه جوری میتونم اینترنت رایگان دریافت کنم؟

در مدت سال هایی که اپراتور ایرانسل شروع به فعالیت کرده است در بازه های زمانی مختلف به کمک روش های مختلفی امکان دریافت اینترنت رایگان وجود داشت.

در حال حاضر هم نیز، روش های برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل وجود دارد.

در این مقاله سعی داریم این روش های جدید و قدیمی رو معرفی کنیم و به توضیح کامل آن ها بپردازیم.

1- دریافت اینترنت رایگان ایرانسل از طریق نصب برنامه ایرانسل من

برنامه ایرانسل من، نرم افزاری است که ایرانسل برای مشترکان خود ایجاد کرده است.

به کمک این نرم افزار ایرانسلی ها می توانند کارهای مختلفی را انجام دهند که به برخی از آن در لیست زیر اشاره خواهیم کرد:

خرید و پرداخت های مختلف ایرانسلی مدیریت حساب ایرانسلی شما و ریز جزئیات آن سرویس‌های ویژه و خاص مانند درخواست اسنپ و … دریافت راهنمایی و پشتیبانی های مختلفدریافت هدایای مختلف از قبیل اینترنت رایگان ایرانسل و …– دریافت اینترنت رایگان و مکالمه رایگان ایرانسل از طریق ورود مجدد به برنامه ایرانسل من

ایرانسل برای ورود مجدد به اپلیکیشن ایرانسل من نیز هدایی در نظر گرفته است.

هدایای دوشنبه سوری از ۵۰۰ مگابایت الی ۱۰۰ گیگابایت اینترنت همراه مختص استفاده در ۲۴ ساعت خواهد بود. باید توجه داشت که بسته هدیه هر دوشنبه سوری 12 ساعت است.

منبع: ایران چطور

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها