سایت هواداری باشگاه استقلال

بسته معیشتی دولتی | بسته معیشتی جدید | بسته معیشتی فوری

توزیع 1/036/000 بسته معیشتی تا عید فطر! | دریافت بسته معیشتی با کد دستوری #۰۷۶*۸۸۷۷*

توزیع 1/036/000 بسته معیشتی تا عید فطر! | دریافت بسته معیشتی با کد دستوری #۰۷۶*۸۸۷۷*

معاون توسعه ی مشارکت های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان از مشارکت ۱۲۹ میلیارد تومانی خیرین و مردم نوع دوست هرمزگانی در پویش اطعام مهدوی خبر داد.

خبرنگار اصغر اصغری: در ماه مبارک رمضان پویشی تحت عنوان طرح «اطعام مهدوی» با همکاری مراکز نیکوکاری، هئیت های مذهبی، گروه های جهادی، مشارکت خیرین و کمک های مردمی در جهت کمک به معشیت نیازمندان در هرمزگان اجرا شد که در نیمه اول ماه مبارک رمضان تعداد ۴۶۹ هزار و ۹۵۹ پرس غذای گرم، ۵۷۱ هزار و ۹۶ افطاری ساده و ۲۲ هزار و ۸۶۷ سبد معیشتی بین نیازمندان هرمزگانی توزیع شد.

زارعی ضمن تشکر از همکاری مراکز نیکوکاری، هئیت های مذهبی و گروه های جهادی در استان افزود: در این پویش مجموعاً یک میلیون و ۳۶ هزار و ۹۲۲ (بسته معیشتی، غذای گرم و افطاری ساده) بین نیازمندان هرمزگانی به ارزش ۱۲۹ میلیارد توزیع شده است.

معاون توسعه ی مشارکت های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان با بیان اینکه این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد، یادآور شد: در ماه مبارک رمضان مردم نوع دوست می‌توانند از طریق درگاه های کد دستوری #۰۷۶*۸۸۷۷* و یا شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۴۸ در طرح پویش اطعام مهدوی مشارکت نمایند و همچنین در این ماه خیر و برکت با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ در طرح اکرام ایتام و محسنین حامی یا چند فرزند یتیم و محسنین شوند.

منبع: مهر

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها