سایت هواداری باشگاه استقلال

قیمت دلار | افزایش قیمت دلار

سیگنال کاهشی 750 تومانی قیمت دلار به کریدور 59 هزار تومان | فروش حواله دلار با 44 هزار تومان

سیگنال کاهشی 750 تومانی قیمت دلار به کریدور 59 هزار تومان | فروش حواله دلار با 44 هزار تومان

قیمت دلار در پنجمین روز معاملاتی هفته با کاهش ۷۵۰ تومانی همراه شد.

خبرنگار اصغر اصغری: قیمت دلار روز چهارشنبه با نوسان کاهشی در کریدور ششم یک کانال عقب‌نشینی کرد. افت ۷۰۰ تومانی دلار ظن معامله‌گران نسبت به نوسانگیری بازارساز از دلار را تقویت کرده است. برخی فعالان بازار ارز برای اسکناس دلار در روزهای آتی کاهش با سیگنال خبری را پیش‌بینی می‌کنند.

نوسان این اسکناس در کانال‌های ابتدایی کریدور ششم، معامله‌گران را محتاط کرده است. اسکناس آمریکایی روز چهارشنبه در پله هفتم کانال اول از کریدور ششم معامله شد.

سیگنال اخبار به بازار خط می‌دهد

بررسی میدانی از بازار ارز نشان می‌دهد که خرید و فروش در بازار پابرجاست؛ اما فشار فروش بیش از خرید دلار است. برخی معامله‌گران دست از مبادله کشیده‌اند و انتظار خبرهایی خوبی را می‌کشند که معاون بین‌الملل بانک مرکزی در خصوص آزادسازی برخی منابع ارزی مسدود شده ایران داد. فعالان بازار ارز معتقدند این بار سیاست‌گذار با سیگنال اخبار قصد ایجاد روند نزولی قیمت و برگشت دلار به کریدور پنجم را دارد.

کارشناسان اقتصادی کف قیمت اسکناس دلار را در ماه‌های خرداد و تیر محدوده ۵۸ هزار تومان عنوان و پیش‌بینی می‌کنند در صورتی که هفته آینده دلار در پله‌های ابتدایی کریدور ششم معامله شود، احتمال برگشت قیمت این اسکناس به کریدور پنجم بالاست.

روند قیمت ارزهای مهم الاکلنگی شد

قیمت درهم روز چهارشنبه با کاهش ۱۸۰ تومانی بازگشایی شد و به کانال 61 هزار تومانی برگشت. این اسکناس با رقم 61 هزار و ۹۰۰ تومان بسته شد. قیمت تتر، ۵۰۰ تومان کاهشی شد و با رقم ۶۲ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس نسبت به آخرین معامله روز سه‌شنبه هزار و ۴۰۰ تومان کاهش داشت و روی رقم ۷۷ هزار و ۱۰۰ تومانی ایستاد. یورو با یک پله کاهش و افت هزار و ۵۰۰ تومانی با رقم ۶۵ هزار و ۸۹۰ تومانی بسته شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار روز چهارشنبه تغییر قیمت نداشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۱۴ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۳۷۶ تومان عرضه شد.

منبع: تجارت

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها