سایت هواداری باشگاه استقلال

لاستیک | لاستیک دولتی | لاستیک دولتی رایگان | لاستیک دولتی مجانی

فوری/فوری/عرضه لاستیک دولتی متوقف شد! | عرضه لاستیک دولتی با قیمت جدید از شنبه

فوری/فوری/عرضه لاستیک دولتی متوقف شد! | عرضه لاستیک دولتی با قیمت جدید از شنبه

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به فرایند خرید تایر دولتی بارز و همچنین نرخ و نکات پیرامون آن، بیندازیم.

خبرنگار اصغر اصغری: ثبت نام لاستیک دولتی بارز، یک امکان عالی است که بتوان لاستیک خودرو از این برند ممتاز را با قیمتی به مراتب ارزان‌تر از بازار آزاد، خریداری کرد. به این ترتیب شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت تخصیص تایر و روغن، نسبت به خرید لاستیک دولتی بارز، اقدام کنید. این یک فرصت فوق العاده است که برای خرید و ثبت نام لاستیک دولتی، هزینه به مراتب کمتری نسبت به بازار آزاد پرداخت کنید.

خرید اینترنتی لاستیک دولتی بارز

خرید اینترنتی لاستیک دولتی بارز، از طریق سامانه تخصیص تایر و روغن، به آدرس www.barez.org یک امکان عالی است که به واسطه آن، می‌توانید لاستیک بارز را با نرخ دولتی و به مراتب ارزان‌تر از بازار آزاد، تهیه کنید. مراحل ثبت نام لاستیک دولتی بارز، به شرح زیر است:

مرحل اول: قبل از هر چیز برای آنکه ثبت نام شما به راحتی و بدون مشکل پیش برود، حتما کارت ملی مالک خودرو، کارت ماشین و برگ سبز را آماده کنید.

مرحله دوم: پس از آن به وب سایت تخصیص تایر و روغن به آدرس kala.ntsw.ir، وارد شده و تیک موافقت با دریافت فیش رزرو را بزنید. پس از آن روی گزینه “ادامه عملیات” کلیک کنید.

مرحله سوم: سپس کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کرده و منتظر بمانید تا پس از چند ثانیه، کد اعتبارسنجی به تلفن همراه شما ارسال شود.

مرحله چهارم: پس از دریافت کد اعتبارسنجی، این کد را در کادر مربوط وارد کرده و روی ادامه بزنید تا به صفحه بعدی شامل اطلاعات خودرو، وارد شوید.

مرحله ۲- تایید کد اعتبار سنجی

مرحله پنجم: در این مرحله از ثبت نام لاستیک بارز دولتی، از شما شماره شاسی و شماره موتور خودرو، خواسته شده و باید در کادرهای مربوطه، ثبت کنید. سپس روی دکمه “استعلام و صدور فیش رزرو کالا” بزنید.

مرحله ۳- استعلام و صدور حواله

مرحله ششم: پس از آن به صفحه بعدی منتقل می‌شود که باید سایز، اندازه فاق و پهنای لاستیک بارز را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که این مشخصات با لاستیک مناسب خودروی شما، تطابق داشته باشد؛ در غیر این صورت، لاستیک‌های بارز خریداری شده، تناسبی با خودروی شما نداشته و قابل استفاده نخواهند بود.

مرحله ۴- انتخاب تایر

مرحله هفتم: پس از انتخاب لاستیک دولتی بارز، به صفحه بعدی هدایت خواهید شد که در آنجا باید استان و شهر خود و تعداد لاستیک بارز درخواستی را ثبت کنید. سپس روی گزینه “جستجو” بزنید. در اینجا شما قادر به مشاهده موجودی نمایندگی‌های مجاز فروش تایر دولتی بارز خواهید بود و می‌توانید با دریافت این اطلاعات، به سراغ یک نمایندگی بروید که موجودی داشته باشد.

مرحله ۵ - انتخاب تایر و صدور حواله

 مرحله هشتم: پس از ثبت اطلاعات، حواله شما ایجاد شده و می‌توانید آن را روی کاغذ چاپ کرده و با همراه داشتن کارت ملی، کارت خودرو و برگ سبز، به نمایندگی مجاز فروش تایر بارز دولتی مراجعه کنید.

همان طور که مشاهده کردید مراحل ثبت نام لاستیک بارز در وب سایت تخصیص تایر و روغن، به راحتی پیش رفته و ظرف مدت چند دقیقه، مراحل ثبت نام و خرید تایر بارز، به پایان می‌رسد. این شکل از خرید اینترنتی، به مراتب ساده‌تر از مراجعه حضوری برای خرید تایر بارز بوده و در نهایت تنها کافی است تا شما حواله پرینت شده را با دیگر مدارکی که ذکر کردیم، برای تحویل گرفتن لاستیک بارز همراه خود ببرید.

ثبت نام لاستیک بارز دولتی

نکته ۱: به خاطر داشته باشید که سهمیه هر مالک و پلاک خودرو در سال، چهار حلقه لاستیک بارز است و در صورتی که در یک سال سهمیه خود را دریافت کرده و مجدد ثبت نام کنید، سیستم به شما خطا می‌دهد. حتی در صورتی که فردی اطلاعات خود را کذب وارد کرده و حواله را دریافت کند، مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده، برعهده خود او خواهد بود.

نکته ۲: در صورتی که مایل هستید به جای مراجعه حضوری به نمایندگی‌های فروش مجاز، لاستیک بارز خریداری شده برای شما پست شود؛ باید حتما آدرس و کد پستی را با دقت و صحت کامل، وارد کنید.

قیمت لاستیک بارز دولتی

قیمت لاستیک بارز دولتی در مقایسه با بازار آزاد این برند لاستیک، تا ۴۰ درصد ارزان‌تر است. این قیمت مصوب و از پیش تعیین شده بوده و درست مطابق چیزی پرداخت می‌شود که در وب سایت فروش لاستیک دولتی بارز ثبت شده است. در حالی که در بازار آزاد، ممکن است شما با نوسانات قیمت زیادی در هر روز و حتی از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر، روبرو باشید.

ثبت نام دولتی لاستیک بارز

البته شما باید به موجودی فروشگاه‌های مجاز نیز دقت کنید. موجودی وب سایت هر روز یک بار صبح و یک بار بعد از ظهر، بروزرسانی شده و به همین دلیل توصیه می‌کنیم تا به موقع به وب سایت تخصیص تایر و روغن، سر بزنید تا بتوانید در زمان مناسب، نسبت به ثبت نام لاستیک دولتی بارز اقدام کنید. با این روش به محض موجود شدن، می‌توانید ثبت نام خود را انجام داده و از قیمت ارزان‌تر سایت لاستیک دولتی بارز برخوردار شوید.

با توجه به اینکه لاستیک بارز در چه سایز و با چه مشخصاتی ارائه می شود، قیمت آن می تواند متفاوت باشد. به این ترتیب و بر اساس جدیدترین اطلاعات به دست آمده، قیمت لاستیک بارز به شرح زیر است:

سایز     قیمت (هر حلقه)     قیمت با تخفیف ۴۰%

۲۶۵.۶۵.۱۷     ۳.۶۰۰.۰۰۰     ۲.۱۶۰.۰۰۰

۲۲۵.۴۵.۱۸     ۲.۴۰۰.۰۰۰     ۱.۴۴۰.۰۰۰

۲۰۵.۶۰.۱۴     ۲.۰۵۰.۰۰۰     ۱.۲۳۳.۶۰۰

۱۸۵.۶۵.۱۵     ۱.۸۵۰.۰۰۰     ۱.۱۱۳.۹۰۰

۲۱۵.۶۵.۱۶     ۲.۴۲۰.۰۰۰     ۱.۴۷۳.۶۰۰

۲۰۵.۶۰.۱۵     ۲.۱۱۰.۰۰۰     ۱.۲۶۶.۰۰۰

۲۳۵.۶۰.۱۸     ۲.۸۳۰.۰۰۰     ۱.۶۹۸.۰۰۰

۲۳۵.۵۵.۱۹     ۲.۹۵۰.۰۰۰     ۱.۷۷۰.۰۰۰

تفاوت قیمت لاستیک بارز دولتی و آزاد

تفاوت قیمت لاستیک دولتی بارز، با چیزی که در بازار آزاد وجود دارد، چشمگیر است. به این ترتیب با محاسبه چهار حلقه لاستیک بارز دولتی سهمیه در هر سال برای مالک خودرو، می‌توان مقدار قابل توجهی در هزینه تعویض لاستیک، صرفه‌جویی کرد. مطابق چیزی که در بالا نیز ذکر کردیم، تفاوت قیمت لاستیک بارز دولتی با لاستیک آزاد، تا ۴۰ درصد بوده و بسته به نوع لاستیک و پهنا و فاق آن، ممکن است این درصد قیمت، تفاوت‌هایی داشته باشد.

در این مطلب، مراحل ثبت نام لاستیک دولتی بارز را در وب سایت تخصیص تایر و روغن دیدیم. با استفاده از سایت لاستیک دولتی بارز، می‌توان به راحتی و البته در زمان مناسب، لاستیک خودرو بارز را با قیمتی به مراتب ارزان‌تر از بازار آزاد، خریداری کرد و یک صرفه جویی عالی در هزینه‌های نگهداری خودرو داشت. شما چه نظر و تجربه‌ای درباره ثبت نام و خرید لاستیک دولتی بارز دارید؟ اخبار مرتبط با لاستیک دولتی را می توانید از طریق مجله آیتول دنبال کنید. آیتول یک سامانه جامع خدمات خودرو است که خدماتی مانند استعلام و پرداخت خلافی، نوبت دهی تعویض پلاک، استعلام عوارض آزادراهی،  پرداخت طرح ترافیک ، مالیات نقل و انتقال خودرو و صدها خدمت دیگر را ارائه می‌دهد.

منبع: آیتول

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها