سایت هواداری باشگاه استقلال

گوشت رایگان | قیمت گوشت گوسفندی | قیمت گوشت گوساله

نحوه دریافت سبد کالا 100% گوشت قرمز ویژه عید قربان اعلام شد! | گوشت رایگان با کد دستوری #038*8877*

نحوه دریافت سبد کالا 100% گوشت قرمز ویژه عید قربان اعلام شد! | گوشت رایگان با کد دستوری #038*8877*

هزینه تهیه این بسته‌های نذری 3 میلیارد و 600 میلیون تومان برآورد شده که با اولویت خانواده‌های پرجمعیت و ساکن مناطق محروم توزیع می‌شود.

خبرنگار اصغر اصغری: کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام کرد: مرکز نیکوکاری «سمت خدا» با همکاری کمیته امداد از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸ تن گوشت گرم به خانواده‌های نیازمند اهدا کرده است.از کمیته امداد، حمزه علی کوهساری، مدیرکل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد گفت: طی تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و مرکز نیکوکاری «سمت خدا»، از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸ تن گوشت گرم به خانواده‌های نیازمند اهدا شده است.وی افزود: سال گذشته نیز حدود ۶۰ تن گوشت گرم میان خانواده‌های نیازمند در استان‌های مختلف توزیع شد.

مدیرکل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه مرکز نیکوکاری سمت خدا هر ماه سه هزار بسته گوشت گرم به خانواده‌های محروم اهدا می‌کند، اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون گوشت گرم در ۱۷ استان کشور توزیع شده است.

توزیع گوشت رایگان در ۱۵ استان

کوهساری اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، تا پایان سال جاری توزیع گوشت گرم در ۱۵ استان انجام خواهد شد.

کمیته امداد امام خمینی سال گذشته نیز با همکاری مرکز نیکوکاری سمت خدا بیش از ۵۰ تن گوشت گرم بسته‌بندی شده میان خانواده‌های نیازمند در ۱۲ استان کشور توزیع کرده بود.

مرکز نیکوکاری سمت خدا با امضای تفاهم‌نامه‌ای، توزیع ماهانه سه هزار بسته گوشت گرم بین مددجویان کمیته امداد در سال جاری گذشته را تقبل کرده بود و در همین راستا این مرکز نیکوکاری از ابتدای سال ۱۴۰۲ اقدام به توزیع گوشت بسته‌بندی شده در ۱۲ استان کشور کرده بود.

همچنین با امضای مجدد تفاهم‌نامه با کمیته امداد، مرکز نیکوکاری سمت خدا در سال ۱۴۰۳ اقدام به توزیع ۷۲ تن گوشت گرم در ۱۶ استان کشور خواهد کرد.

جاسم محمدی امروز در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن ماه ذی‌الحجه و عید سعید قربان، اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با همکاری مرکز نیکوکاری سمت خدا(تهران) 3 هزار بسته گوشت نذری(بسته‌های یک و نیم کیلوگرم) تهیه و میان نیازمندان استان توزیع شد.

کد دستوری #038*8877* برای گوشت رایگان مجانی

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به فرا رسیدن عید سعید قربان ادامه داد: شماره‌گیری کد دستوری #038*8877*، مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir و شماره کارت بانک ملی 0412ـ 5003ـ9979ـ6037 برای واریز نذورات مردم استان در نظر گرفته شده است.

محمدی با اشاره به فعالیت پایگاه‌های نذر قربانی در سراسر استان خاطرنشان کرد: همچنین در روز عید سعید قربان ١٩ اداره کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری آماده دریافت نذورات مردم نیکوکار و نوعدوست هستند.

منبع: روز نو

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت جایگاه هشت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

اخبار روز سایر رسانه ها

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت جایگاه هشت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد