سایت هواداری باشگاه استقلال

بسته معیشتی | توزیع بسته‌های معیشتی | بسته معیشتی جدید

توزیع بسته معیشتی 5 میلیونی ویژه غدیر آغاز شد! | ثبت درخواست بسته معیشتی با کد دستوری #٠٧۶*٨٨٧٧*

توزیع بسته معیشتی 5 میلیونی ویژه غدیر آغاز شد! | ثبت درخواست بسته معیشتی با کد دستوری #٠٧۶*٨٨٧٧*

در این پکیج ضمن اهدا بسته معیشتی به ارزش ۳۰میلیون ریال و بن حمایتی ۲۰میلیون ریالی هزینه های درمان و عمل جراحی مجدد پدر از کار افتاده زندانی توسط جمعیت هلال احمر استان پرداخت شد و انشعاب برق را مدیر عامل برق منطقه ای استان بر عهده گرفت همچنین مدیر بنیاد مسکن ارومیه تعمیرات اساسی منزل مددجویان را تقبل کردند.

خبرنگار اصغر اصغری: پرداخت بخشی از هزینه جهازیه دختر مددجو توسط علی قدسی خیّر ارومیه ای و ایجاد اشتغال خانگی ، تهیه گوشی هوشمند و هزینه ثبت نام آموزشی فرزند زندانی تا آشتی دادن عروس خانواده را مسئولین مرکز خدمات اجتماعی زندان های استان قبول مسئولیت نمودند

برنامه سرکشی اولین روز از بزرگداشت هفته قوه قضائیه با حضور ۶ مدیر و دادستان مرکز استان آذربایجان غربی به مدت ۳ ساعت در بازدیداز منازل و حضور صمیمی در بین خانواده ددجویان به قصد رفع مشکلات و در خواست های آنها بود که به صورت مستمر اجرا می گردد .

 ثبت نام بسته معیشتی ویژه عید غدیر با کد دستوری #٠٧۶*٨٨٧٧*

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: پویش عید تا عید از عید سعید قربان تا عید غدیرخم در این نهاد برپا شده و خیّران می توانند با کمک های مالی خود، این نهاد را در امدادرسانی به نیازمندان و خانواده های تحت پوشش یاری دهند.

پروین محمدپوری روز یکشنبه اظهارکرد: استفاده از پتانسیل و ظرفیت مردم نوع دوست و خیّر این استان در جهت تامین بخشی از نیازمندی‌های خانواده‌های تحت پوشش از جمله اهداف این طرح است که در حدود ۱۰ روز به اجرا در می آید.

وی اضافه کرد: مردم آذربایجان‌غربی می‌توانند همچون سال های گذشته در عید قربان گوشت نذری و قربانی خود را جهت تحویل سریع به جامعه هدف بهزیستی به ادارات بهزیستی در سراسر این استان تحویل دهند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی ادامه داد: این نهاد در قالب اداره استانی، ادارات شهرستانی، پایگاه‌ها، شیرخوارگاه واقع در خیابان ورزش ارومیه و مرکز جامع آسیب دیدگان اجتماعی در شهرک‌ ایثار نذرهای مردم شامل وجه نقد، قربانی یا گوشت قربانی را دریافت می کند.

محمدپوری اظهار کرد: افراد خیّر می توانند با استفاده از کارت بانکی خود و روش کارت به کارت در این کار سهیم باشند که شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۵۴۵۳۱۷۸‌ برای این امر در نظر گرفته شده است.

وی گفت: همچنین کد دستوری #۵۹۰۰*۶۶۵۵* برای این منظور در نظر گرفته شده که یکی از ساده ترین راه های کمک به نیازمندان است.

بسته معیشتی ویژه عید قربان برای چه کسانی و در کدام شهرها توزیع می شود.

بسته معیشتی؛ حالا که به عید قربان نزدیک می شویم علاوه بر دولت و عیدانه هایی که برای این روز در نظر گرفته شده است بسیاری از مردم در قالب مجموعه، مسجد،پایگاه و … اقدام به توزیع بسته معیشتی می کنند از جمله آنها می توان به گروه جهادی خادمیاران گلستان شهدای اصفهان اشاره کرد که ۱۱۰بسته‌ی معیشتی مزین با نام شهدا در مناطق کم برخوردار اصفهان توزیع شد. ضروریست یادآوری کنیم که این اقلام شامل برنج، چای، ماکارانی، رب روغن است که ارزش هر بسته یک‌میلیون تومان است.

محتویات بسته‌های معیشتی ویژه غدیر

این کمک مومنانه سومین بسته‌های معیشتی است که به همت گروه جهادی خادمیاران گلستان شهدا‌ی ناحیه امام رضا علیه السلام تهیه شده است.

مهدی زارعی در جمع خبرنگاران افزود: ابتدای خردادماه امسال ‬با همکاری مردم نیکوکار بندرعباس مبلغ هفت میلیارد و ۱۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال زکات مستحبی و زکات واجب پرداخت شده که در قالب ٩٢۶ بسته معیشتی و مواد غذایی به خانواده های نیازمند تحت حمایت این نهاد اهدا شده است.

وی اضافه کرد: از مجموع زکات پرداخت شده توسط مردم نیک اندیش بندرعباس، مبلغ ۶ میلیارد و ۱۹ میلیون ریال زکات مستحبی است که به صورت ۴۶٣ بسته معیشتی شامل اقلام ‬برنج(١٠کیلوگرم)، روغن مایع، ماکارانی(۲بسته)، سویا، رب گوجه فرنگی، حبوبات (سه بسته)، چای و قند، به خانواده های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اهدا شده است.

وی ادامه داد: مبلغ یک میلیارد و ۱۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال آن نیز زکات واجب بوده که در قالب تعداد ۴۶٣ بسته سه کیلویی خرما و هر کدام به ارزش ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به خانواده های نیازمند اهدا شده است.

‫رییس کمیته امداد منطقه سه بندرعباس ضمن قدردانی از زکات پردازان و مردم نیکوکار بندرعباس، تصریح کرد: فرهنگ سازی زکات توسط ائمه جمعه و استفاده از ظرفیت مبلغان و عاملان زکات و شفاف سازی برای عموم مردم در مورد نوع و محل مصرف زکات که همیشه در راستای محرومیت زدایی، رفع فقر و برطرف نمودن نیازهای ضروری محرومان هزینه شده است، می تواند نقش مؤثری در افزایش اعتماد عمومی و تمایل خیران و آحاد مختلف جامعه برای پرداخت زکات مستحبی و واجب داشته باشد.‬

‫این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همه مردم می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و یا با شماره گیری کد دستوری #٠٧۶*٨٨٧٧* و اهدا کمک های نقدی و غیرنقدی خود در رفع مشکلات اقشار نیازمند جامعه مشارکت کنند.

منبع: جایگاه 8

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت جایگاه هشت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

اخبار روز سایر رسانه ها

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت جایگاه هشت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد